96 Vectra B GL vs. 01 Marea Weekend ELX 1.6

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan patriot1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Marea Weekend 1.6 vs. Vectra GL 1.6

• Kullanılan toplam oy
    16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi teknik verilere bakmadın galiba , bu kadar küçümsenecek araç değil
icon7.gif
[/quote]

sen o mareayı bana gonder bende sana anahtarını alıyım

baskıyı eline almasın da :D

bende bunan korkuyom ya işte :D triger ,baskı,balata vs. ağır bakım 100 binde yapılması gerekti 113 bin oldu. Sanırım araba bundan dolayı bana hantal gelmeye başladı

yav o mareayı ben 1350 kg lık doblomla ezerim bea:D:p
marea neymiş?
abicim vectran adına cidden üzüldüm,şimdi bu karşılaştırma yerine pert olsam daha iyidir diyodur kesin:D
evet şaka bir yana,teknik veriler hemen hemen aynı..
ama sen çoktan yarışı kaybetmiş gibi görünüyorsun!
bakımları gecikmiş,ben sonucu söyliyeyim;
kalkışta önde başlayacak,250 metreden sonrası senindir..

not:sen devre kesicinin ısrarlarını takmazken,o 5 bin devirde zırlamaya başlayacak..

kafa kafa gidersiniz sonuç belli olmaz. mareanın tek dezavantajı rüzgar kesemeyen vagon kısmı olacak. dereyi görmeden paçayı sıvamamak gerek :D

Debriyajın kaçırmıyorsa kalkıştada patinaja kalmazsan vectra alır sanırım..

Marea hiçte küçümsenecek araçlar değildir hatta ve hatta ciğeri sağlam ise yani bakımlı ise gerçekten dişli rakip olabilir ;) Hele hele aracın bakımlarıda yapılmadıysa işin zor :( ama 2side bakımlı ise zevkli görüntüler ortaya çıkabilir ;) Yani yarışı pilotaj yöne verebilir

Marea hiçte küçümsenecek araçlar değildir hatta ve hatta ciğeri sağlam ise yani bakımlı ise gerçekten dişli rakip olabilir ;) Hele hele aracın bakımlarıda yapılmadıysa işin zor :( ama 2side bakımlı ise zevkli görüntüler ortaya çıkabilir ;) Yani yarışı pilotaj yöne verebilir
aynen fıat dıe marea dıye kucumsedıgınız arac dıkkakat edın sızı rezıl etmesın yolda :hıh:

biz onu fiat olduğu için,marea olduğu için değil,karşısındaki araba 'OPEL'olduğu için küçümsüyoruz;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri