96 Vectra 2.0 Motor B Kasa Tavsiye Eder misiniz?

Akturks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, bir arkadaşım 96 model Vectra almak üzere... Acil yorumlarınıza ihtiyacımız var..

Araç 2.000 motor. Arabada tüp yok, taktırmayı da düşünmüyor. İş yeri ile evinin arası 4-5 km falan. Tüp taktırsa da araba önce benzinde çalışıp tüpe geçene kadar arkadaş iş yerine/evine varmış olacak zaten.

Araç B Kasa Vectra 2.0 GLS

Bu Vectraların 2.0'ı mı tutulan bir model midir?
Yakıt konusunda bizi çok üzer mi?

Fiyat: Araç arkadaşın akrabasında, bu nedenle fiyat dost işi imiş. 10 bin Tl...

Kısacası tavsiye eder misiniz?

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
yakıtı problem etmiyecekse sorun yok ben uzun süre kullandım ve hiç bir şikayetim yoktu ancak aracı iyi bir yere kontrol ettirsin yorgun ve hor kullanılmış bir vectra başa bela olabilir..
10 binlik fiyat bana dost işide olsa pek akıllıca gelmedi araç düzgünse zaten yabancıyada en az 13bine verir neden 3-4 bin zarar etsinki dikkat etmek lazım eski kasasını alamassın o paraya..

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Araç temizse memnun kalır ama 10.000 TL bana da hiç mantıklı gelmedi.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Vectra nın yeri bir başkadır bende fakat üzülerek belirtmem lazım ki devri geçti. Şöyleki 15 senelik aracın üzerindeki mekanik ve yürür aksamı geçiyorum, yapılırlar elbet ama elektronik sorunlar çok pahalıya gelebiliyor. Abs beyni vs. tamir olabiliyor duruma göre ama dediğim gibi ömrünün sonuna yaklaşıyorlar. Bir vectra fanatiği olarak 2000 model altı, cd donanımı olmayan ve 15.000tl den ucuz olanlardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Aklım der ki bu aracı almak mantıksız, gönlüm der ki 1 sn. düşünme al. Bir ipucu vereyim. uzun vadeli 1 proje kapsamında vectra alabilirim. Motoru vs. bitik Vectra arıyorum.

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vactra B Astra Calasic gibi üretilmeliydi bence.B kasnın 2007 si falan olsa alırdım.Denildiği gibi artık iyce elden düştü malesef.Eğer temizine denk gelmesse ustalarla kardeş yapar insanı.

Akturks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın gösterge paneli değişmiş... Çıkma başka bir araçtan değiştirmişler. Kaporta olarak değişeni yokmuş. Galeriler 10 bin vermiş. Arkadaş da 10 bine galeriye vereceğime sana vereyim bin demiş... Motor aksamı nasıldır, akraba akrabayı kazıklar mı bilmiyorum... Sorum şu; araba satışa gelir mi, yarın 2.0 motor diye satışı zor olur mu? 1.6 ile kıyaslanırsa Vecrtalarda aynı temizlikte 1.6 mı, 2.0 mı tercih edilmeli?

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Satışta sorun yaratmaz. Bilmeyen de zaten almasın.
Bugün kuş serisi bile 23 24 ykr yakarken benim aracım 21in üzerine çıkmıyor(LPG Ofc.)
Ama arkadaşların dediği doğru, iyi bakılıp, klasik bir araç gibi muamele edilmedikçe zor...
Seveninden almak lazım.

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki arabam 1998 Vectra Gls idi.Adama edene kadar çok paramı yedi.Ama alan arkadaş arabamdan eminimki çok memnundur.Motorrunu bile serviste yaptırdm.2009 da 2000 tl verdim.Satmadan 3 ay önce belki satmam binerim diye trigerini,devirdayım su pompasını,v kayışını yağını falan hep değiştirdim.Alan arakdaş biraz üstünkörü baktı aldı.Eğer dökük bi araba olsaydı vay haline.Şimdiki arabam 2006 Astra H Enjoy Twinport.Eski sahibi slecekleri bile serviste değiştirmiş.Allah razı olsun.Aldığı para helal olsun.Kısacası arabaya eşşek niyetine binip,arıza lambası yanar halde kullanıpta arabasını yere göğe sığdırmayan bi dünya sığır var.Dikkat etmek gerek

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanıdık falan deme 10 bine alırsın üstüne de 10 bin harcarsın eğer araç dökük ise..
o yüzden araç durumu çok önemli 12-13 bin de verilebilir araç temizse ama temiz bir aracı 10 bine alıyorsan çok güzel olur tabi :)

yakıtı asla diğer araçlardan fazla üzmez çünkü torku yüksek bir araçtır, otomatik değilse şehir içinde ben 3. 4. viteste bile 40-50 km/sa hızla gezinerek Vectra A GT ile inanılmaz tüketim rakamları elde ediyordum kullanmasını bilmek lazım...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım 1996 model vectra cd ve satıyorum 15.500 tl istiyorum hertürlü bakımını yaptırıyorum ve inanmayan olursa diye bakıma girdigimizde yaptırdıgım yerlerin faturalarınıda alıyorum her zaman..yani kısacası vectrama bakıyorum o da beni üzmüyo tabiki...burdan yola çıkarak düşünün ve 10.000tl lik vectra üstüne bi 5.000 daha yer benim tahminimce..uzak durun derim saygılar