95 & 97 Oktan

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 95 & 97 Oktan

şimdi fiyatlar eşitlendi hangisini almalıyız 97 alsak fark olur mu acaba ?bir de uzun zamandır lukoil den alıyorum memnunum ama gürültü arttı sanki son zamanda biraz ucuz satıyordu da hep yüzde 8 indirim  :mad:

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
şimdi fiyatlar eşitlendi hangisini almalıyız 97 alsak fark olur mu acaba ?bir de uzun zamandır lukoil den alıyorum memnunum ama gürültü arttı sanki son zamanda biraz ucuz satıyordu da hep yüzde 8 indirim  :mad:

97 dediği de 95 + deterjan katkısı gib birşey. Bence saf 95 al.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
97 dediği de 95 + deterjan katkısı gib birşey. Bence saf 95 al.
Aracı ilk aldığımda sadece servisten benzin pompasına gidecek kadar benzin bırakmışlardı. Bende yılların dizel kullanıcı olarak benzinden o zamanlar anlamadığım için gidip 97 oktan almıştım. Takip eden 2 doldurmada da 97 ile devam etmiştim. Ortalama 400-500 kilometreye geldiğinde 95 oktana geçtim ve hala 95 oktan alırım. Hiçte anlamam 97 olunca ne olur 95 olunca ne olur. Benzinci 95 daha tasarruflu dediği ve bende benzinden anlamayan biri olarak hala 95 oktan alırım sanki onu daha az yakıyormuş gibi geldiği için. Psikolojik sorunlu değilim.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Aracı ilk aldığımda sadece servisten benzin pompasına gidecek kadar benzin bırakmışlardı. Bende yılların dizel kullanıcı olarak benzinden o zamanlar anlamadığım için gidip 97 oktan almıştım. Takip eden 2 doldurmada da 97 ile devam etmiştim. Ortalama 400-500 kilometreye geldiğinde 95 oktana geçtim ve hala 95 oktan alırım. Hiçte anlamam 97 olunca ne olur 95 olunca ne olur. Benzinci 95 daha tasarruflu dediği ve bende benzinden anlamayan biri olarak hala 95 oktan alırım sanki onu daha az yakıyormuş gibi geldiği için. Psikolojik sorunlu değilim.

Kushimato sokaklarında bir turla hocam sen rockk rockk rasta_occasion

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam orda son zamanlarda süperlüks araba süren kekolar ile müziği son ses açıp mobil disko arkadaşlar dolaşıyor. Ben daha çok Alanya Fırını sokağına girip tantunici salih ustaya gidiyorum :D Nasıl ama akşam akşam :D

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Hocam orda son zamanlarda süperlüks araba süren kekolar ile müziği son ses açıp mobil disko arkadaşlar dolaşıyor. Ben daha çok Alanya Fırını sokağına girip tantunici salih ustaya gidiyorum :D Nasıl ama akşam akşam :D

harika  :D ... Yine de sahili yeter Mersin in , herşeyi ile başkadır  general__p

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Türkiye'nin iç ve doğu anadolu bölgelerini dolaştım. Coğrafi olarak daha güzel yerler gördüm ama bizim Çukurova insanı kadar delisini görmedim. 100 kişiyi alıp bir olay karşısında tepkisini ölçün, içlerinde ki Çukurova'lı olanı parmakla gösterirsiniz :D

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Türkiye'nin iç ve doğu anadolu bölgelerini dolaştım. Coğrafi olarak daha güzel yerler gördüm ama bizim ևukurova insanı kadar delisini görmedim. 100 kişiyi alıp bir olay karşısında tepkisini ölçün, içlerinde ki ևukurova'lı olanı parmakla gösterirsiniz :D

bu kısmı anlayamadım tezcanlılık açısından mı  :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Havadan mıdır nemden midir bilmiyorum ama hani Çukurova insanını tanımlayabilecek net bir kelime bulamıyorum. Bunu kesinlikle kötü anlamda söylemiyorum, yanlış olmasın. Bizim bakış açımız farklı :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:

Aydn link' Alıntı:

Şu son iletinin son cümlesindeki o son vurgu ilenen şahsi psikolojim ile midem arasındaki bağlantı arasında bir sorun baş göstermeye başladı !!