80'ler 90'lar... Nostalji

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi benim dediğimde bundan 13 sene önce 97 de :) biz de yawaş yawaş yaşlanıyoruz :D
Ben 25'ten sonrasını anlayamadım:):):)

Bir kaç tane de ilave yapayım;Bizimkiler'in ilk bölümünü izleyebilmek,KaraŞimşek,Ziyaretçiler,Ninja Kaplumbağalar,Alf,Şeytan Rıdvan,Tanju Çolak,Metin-Ali-Feyyaz,beta-vhs rekabetine şahit olmak,hacı dönüşü gelen uzaktan kumandalı arabalar,Bud Spencer-Terence Hill filmleri,Polis Akademisi serisi,Geleceğe Dönüş serisi,Şahin-Doğan'a aylarca sıra yazılan günler,W124 ve W126 kasa Mercedesler,Cd çalarlı müzik setlerine hayranlıkla bakmak,Radyo tiyatrosu dinlemek....

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Almanya'dan 1000 Marka video almıştık. Yıl kaçtı hatırlamıyorum. Ama müthiş bir lükstü o yıllar için... Sonradan bir de Arap ülkelerinin birinden kaset sarma makinesi getirtmiştik. Kasetleri daha hızlı sarabiliyordu... :)

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar baktım da bazıları ilk maddede yazılmış..Bu arada ben Clementine izlerken tırsardım ama izlemeden de duramazdım:D

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almanya'dan 1000 Marka video almıştık. Yıl kaçtı hatırlamıyorum. Ama müthiş bir lükstü o yıllar için... Sonradan bir de Arap ülkelerinin birinden kaset sarma makinesi getirtmiştik. Kasetleri daha hızlı sarabiliyordu... :)

Bak şimdi hatırladım:)Kaset sarma makineleri vardı.Film kiralayınca geriye sardırtırdık kulüpte:D:D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Akşam ezanı okununcaya dek yapılan mahalle maçlarını da unutamıyorum ben... Maçtan alabildiğin zevki alırdın, eve gidince ne olacağını bilirdin çünkü...

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 korner bir penaltı,10'da devre 20'de biter..Bir de hakem olur da kırmızı kart gösterirse seyret kavgayı:D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kaçan topları, atan alırdı... :)