8 Mart İstanbul Astra Gsi Buluşması (tarih değişmiştir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar plakanın reklamını yapmanıza gerek yok herkez kendı aracı adına konussun lütfen

Yerim plakanı:) N harfi ile başlamayan astra astramı derim ben :kop:demekki istanbul dışından gelme göçmen gurbette garibim:kop:

İstisnalar kaideyi bozmaz şarkısını veriyorum Eray sana ve diğerlerine ;):p

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turgay heliyo bursadan senin oksijen sensörü bozulmuş onu getiriyomuş iade edecekmiş :):)
turgay gel gel gsi yi satmışda olsan seninde ruhunda yatıyo bu araba haala biliyorum ben ne test di o gün bee :):) delirmişti alet kendine gelmişti ama sattın yazık cnn saolsun veririz bitane yollarız seni bursaya ne demek :)
bak şu yılanlara bi o kadarda içerde bnm serviste vardı o akşam bayaa eğlendik geleceklerin 10 da 1 i idik ama olsun 17 gsi vardık aşşa yukarı çalışanı çalışmayanı dahil iyi eğlendik kavaklı parkada gittik gece konvoyu ile ama aahhhh işte o civata gecemizi zehir etti
civata alacağın olsun osmanda yakalamasaydı daha ne farlar sisler ne sanruflar kıracaktı ama emin ellerde şimdi :):)
neyse yılanları izleyelim alttan...
http://s508.photobucket.com/albums/s323/metinkiruc/?action=view&current=Resim067.flv
bizim mercedescilerde geliyor benim kim alacak ona göre işleri ayarlim gelecem büyük ihtimal abi :D ;) bunu kacırmama lazım benim :D

ırmscher1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul düzgününü bulsaydık burdan alırdık maalesef piyasa da düzgün diye gecinip leş gezen cok var

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzgün bir arac varmis Yalcin abide, hemde satilik

plakasini tam hatirlamiyorum ama LKM miydi neydi :p

muhahahahahahaa gel veriim samet çok süper bi araba ilk sahibinden hemde kırmızı fena fenaaaa yanıyo vallaha pembede diil ateş kırmızı muhahaha lkm tek geçerim 10 senedir gözüm gibi baktım garajda sakladım :):)ama sana satarım sametim :):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...