13 Mart 2011 - Astra J 1. İstanbul Buluşması

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 13 Mart 2011 - Astra J 1. İstanbul Buluşması

alyslk link' Alıntı:
yaw son olarak neresi buluşma yeri :) ben baya koptum da sory :)

Daha o sona gelmedik Sn. Alyslk ama Anadolu yakası olacak buluşma yeri.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

geçen ki buluşma olmadı ama olimpiyat parkı diye konuşulmuştu?Şimdi nie anadolu yakası oldu?

alyslk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

via port cıkar ben size diim hem izmit e de yakın :)

bana tekirdağ-izmit arası her yer uyar haha

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

deathburn link' Alıntı:
geçen ki buluşma olmadı ama olimpiyat parkı diye konuşulmuştu?Şimdi nie anadolu yakası oldu?

Arkadaşlar,

Buluşma işinde beraber seyahat etmek zevkli oluyor. Tanışmaktan, yemek yemekten, araç başında muhabbetten daha zevkli oluyor dedim, İzmit olsun dedim hatta bunun için yoklama yaptım gerekli şekilde ve hızlı şekilde geri dönüş alamadım.

İzmit uzak diyenler oldu, ne işimiz var orda İstanbul buluşması değil mi bu diyenler oldu vs.

Şimdi yaka söylüyorum neden burası değil, neden orası değil konuları olmasın lütfen. Buluşma işinde herkesin fikrini ve gönlünü yapmaya kalkarsak eğer bu buluşma işi yalan olur.

O yüzden sizlerden ricam çok fazla neden burası değil, neden şurası, değil sabah kahvaltısı değil, neden öyle yemeği değil şeklinde olaya yaklaşmayın.

İşi gücü bıraktım mekanlarla telefonda konuşuyorum. Hafta başında (7 Mart) mekan da toplanma yeri de belli olacak.

Fakat havada yağmur olması durumunda kesinlikle ve kesinlikle buluşmayı erteleyeceğim. Bunun nedenlerini defalarca konuştuk.

Bu konuda lütfen sorularla değil farklı şekilde bana yardımcı olun.

Kabaca da şöyle olacak 11 gibi bir otoparkta buluşucaz. Hava da güze lolduğu için 1-1,5 saat araçların başında gelenleri beklicez sohbet edip tanışacaz fotoğraf faslımız olacak. Sonra mekana 20-30dk da gideriz orada da öğle yemeğimizi yeriz sohbete devam ederiz mekanın da geniş bir otoparkı olur araçları yanyana dizip gene fotoğraf çekiliriz vs.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Benim buluşma yerine mekanına ve zamanına söyleyecek sözum yok,sadece çoğunluğun isteğine göre hareket edelim istiyorum.Yoksa derdimiz ne yemek yemek ne de başka birşey.Tek amacımız "tanışmak"

Burda konuştuğunuz görüştüğünüz yada anlaştığınız mekanları oylamaya sunarsınız çoğunluk nereyi istiyorsa ona göre hareket ederiz.Yoksa yukardaki arkadaşın dediği gibi istanbul her bölgesine gelmeye hazırız.Eminım onlarda benim gibi düşünüyordur

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

deathburn link' Alıntı:
Benim buluşma yerine mekanına ve zamanına söyleyecek sözum yok,sadece çoğunluğun isteğine göre hareket edelim istiyorum.Yoksa derdimiz ne yemek yemek ne de başka birşey.Tek amacımız "tanışmak"

Burda konuştuğunuz görüştüğünüz yada anlaştığınız mekanları oylamaya sunarsınız çoğunluk nereyi istiyorsa ona göre hareket ederiz.Yoksa yukardaki arkadaşın dediği gibi istanbul her bölgesine gelmeye hazırız.Eminım onlarda benim gibi düşünüyordur

Sn. Deathburn,

Sıkıntı burada işte. ևoğunluk öyle istediğimiz gibi hemen geri dönüş yazıp hemen konunun netleşmesini sağlayacak kadar hızlı geri dönüş yapamıyor. 2 hafta İzmit olumlu mu olumsuz mu diye bekledim tablodaki soru işaretleri bitmedi. En sonunda iptal ettim muhteşem olacak olmasına rağmen.

şimdi ben size 3 mekan sunsam 1 ay sürer herkesin fikrini almak. İnsanların işi var gücü var. Herkes bizim kadar  hızlı hergün forumda değil.

şu an biliyorum hala ama hala kararsız olanlar var gelsem mi gelmesem mi diye. Bu forumu sürekli takip eden bu buluşma sayfasını sürekli okuyan ama katkıda bulunmayan kişiler var. Netleşince fikrimi yazarım diye. O yüzden son gün ben başıma geleceği çok iyi biliyorum. Mekana kişi sayısı söyleyecem ama o kişi sayısının yarısı gelecek ve ben zor durumda kalacam.

Haa buna rağmen buluşmaya değer.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Ben mekan bulacam, fiyatla ve içerik ile ilgili bilgi yazacam. Saatleri belirtecem ondan sonra da talepleri toplayacam. Yapabileceğim budur.

Eşleri ile gelmek isteyenler olabilir. Onların da başımızın üstünde yeri var.

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Malum son gelen haberlerden sonra bizim İstanbul işi başka bahara kaldı arkadaşlar... 23üne sarktğını söylemiştim sanırım  battle_Teroriste battle_Escrime..... Bir dahaki buluşmanız ne zaman  14alkiss tongue

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Sizi çok ıyı anlıyorum...Diğer arkadaşlarında anlayacağını umuyorum.Siz yine yapacağınızı yapın kim gelmek isterse gelsin herkse kapımız açık.İster gelir ister gelmez kimseyi zorla kulağından tutup getirmioruz tanışmaya

O yüzden benim tarafımdan içim rahat sizinde rahat olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...