8 güzel ve 8 dahi

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamen vakit kaybı ve gözlerini şenlendirmek isteyen ! zavallıların programı...
Yazık yazık ne hallere düştük Allahım...:rulet2:

:mad:

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kapatma konusunda bence ya adam gibi hepsi kapatılsın ya da hiçbiri kapatılmasın. Ben kapatılmaması gerektiğini düşünüyorum. Sen izlemezsen zaten böyle programlar yapamazlar. Önce insanlar eğitilmelidirki bu programları izlemesinler veya sadece eğlenmek gülmek için izlesinler yanlış anlamasınlar (kurtlar vadisinin yanlış anlaşılması gibi). Televizyon eğitim yeri değildir. İnsan eğitilirse sen ona istediğin kadar kötü program izlet, ne fikirlerini ne de terbiyesini etkileyemezsin. Yasaklar sadece konuya olan ilgiyi artırır başka hiçbir işe yaramaz. İsteyen herkez TV de yayımlananı internette bulabiliyor zaten ya da başka kaynaklardan. Asıl olan eğitimdir. Toplum bilinci, kültür bilincidir.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide arkadaşlar bu programında öğrettiği güzel bir mantık var "güzellik beş para etmez kafanın içindeki beyin olmasa" mantığı bunu görmezden gelmeyin...

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir şey söyleyeyim bunların hepsi yapmacık böylelikle reyting yapıyorlar böylede işte oldugu gibi her tarafda tartışılıyor. reklamı oluyor..

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8 güzel 8 dahi başlıpı görünce atladım hemen aklıma çok 8 olunca başlıkta V8 den başka bişi gelmedi :)