8. Ayda İlk Sıkıntı

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar...

Aklıma geldikçe, gözüme takıldıkça rahatsız ediyor. Oradaki dalgalanma boyasız düzelmeyecek. Şeytan, boyat gözüne batıp durmasın, sonuçta arabaya bineceksin diyor. Ne dersiniz boyatsam mı?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yama attır abi komple boyatma... benim araba siyah yama boya attırmak istedim istanbulda bütün boyacılar karşı geldi boyattım. belli bile olmuyor. alan ufaksa boyacıya yama attır...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne diyeyim ki. Hükümette öğretmen şikayet hattı çıkartmış. Böyle sistemin ben!!!
Canı sıkılan öğretmeni suçluyor. Yazık adam böyle p.çler yüzünden görevini ifa edemiyor.

Hocam geçmiş olsun son halinin fotosunu görmek isterim. Ona göre yorum yapalım :(

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sen babasını değil anasın çağıracaktın aslında.Bi gariplik varmı yok mu anlardın o zaman...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Vallahi anasını da babasını da dıdısını da...

Unutmaya çalışıyorum. Bugün okulda arkadaşla sohbet ederken anlattı. Geçen yıl sıfır Auris alıyor. Bayiden çıkıyor ışıklarda duruyor, arkadan biri gelip tıklatıyor. Tampon çatlak... :)

Ne yapayım sağlık olsun diyorum. Nazar boncuğu olsun...

Bu arada arabaya binmeyi bıraktım. Okula götürmüyorum artık. O nedenle genelde hanımda oluyor. Fotoyu en kısa zamanda çekerim.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam tekrardan geçmiş olsun. Buda senin sabrın. Farklı şeyler de yapabilirdin. Ama senin olgunluğunu gösteriyor. Allah korusun beterin beteri var.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi