8. Ayda İlk Sıkıntı

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ekim başında aldığım aracım ilk darbesini aldı. :(

Az önce balkondan bakarken arka kelebeğin üstünde C sütununun ön tarafa doğru devamında portakal büyüklüğünde bir göçük gözüme çarptı. İndim yakından baktım. Sanki birileri yumruklamış gibi... :(

Bugün okulda bir hayli sinirlendirdi öğrenciler. Estim, gürledim. Okul çıkışında da dersim devam ettiğinden arabanın başına gitmedim. Muhtemelen o arada yapılmış olabilir diye düşündüm. Yarın okula gidip kamera kayıtlarını izleyeceğim. Ya da başka bir yerde başka bir şey oldu bilemiyorum.

Fakat sert bir cisimle vurulmamış. Çizik, keskinlik falan yok. Yalnızca ezilmiş, portakal büyüklüğünde bir yer içine göçmüş. :(

Tavan döşemesi sökülürse boyaya gerek kalmadan düzelir diye düşünüyorum. Yoksa çok canım sıkılacak.

Faili meçhule dönerse kasko aracılığıyla mini onarım v.s. nasıl oluyor? Kaskom AXA, tüm klozlar dolu demişti sigortacı. Auto King yapıyordu, sizce görüşeyim mi? Ya da servise mi gitmeliyim önce?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yok abi... Top işi değil. Top öyle göçertmez. Hem arabayı koyduğum yöne göre göçen taraf okul tarafına bakmıyor. Göçen yer duvara bakıyor. Arada kaldırım var. Ya birisi yumruk attı. Ya da kaba bir cisim düştü.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bununla geçmiş olsun kardeşim millet zaten zıvanadan çıkmış durumda. Bende her zaman bu düşünce içinde olanları anlamadım gitti. Milletin malına mülküne zarar vermek birilerine ne fayda sağlıyor ise?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sağolasın abi... Elbette buna şükür ama trafikte kaza yapmış olsam bu kadar koymaz. Duran araca zarar ver. Sabah ola hayrola... Öğrencim çıkmasın diye dua ediyorum. Kendime hakim olamam.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Balkondan vs de bişe düşmüş olabilir. Geçen yıl balkonda otururken alt balkondan roket gibi bişe fırladı, noluyo felan derken bir baktım çöp poşeti. Tüm tavan pislik içinde kalmıştı.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı çökük bende de var gerçi aracı aldığımda vardı ama o bölge sinirlenince yumruk atılası bir bölge heralde. aracımı alalı 3 sene oluyor. 3 sene önce aracı aldığım gün bu göçük boya çizilmeden nasıl oldu diye düşünmüştüm bir ara. sonra belki 10 arabada daha aynı sütunda göçük görünce artık takmamaya başladım.
geçen sene bir evin önüne park etmiştim. gelip kaputun ortasına 30 cm uzunluğunda iki derin çizik atmışlar. dediğiniz gibi araba durduğu yerde böyle hasar alınca insanın nevri dönüyor. o gün iki saat bekledim araba etrafında,gizli biryerde. yapan birdaha gelsinde bir çizik daha atsın diye. allahtan gelmedi,gelseydi o an ne yapacağım belli olmazdı. maddi olarak çok büyük bir zarar değil belki ama insan sinirleniyor malesef.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın Hocam öğrenciniz olabilir. Nişanlım öğretmen olunca ben de anlıyorum sizi. Bizim başımıza geldi kayıtlardan çıktı. Sakin olun derin nefes alın yoksa ınanın insan zor tutuyor kendini...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mıknatısla çekebilen bir kaportacı varsa boyaya en ufak bir zarar vermeden çekebiliyorlar hocam, sakin ve sabırlı olun diyeceğim ama ben çıldırırım bu tür olaylara, ne desem bilemedim.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
autoking de çekiyorlar kaskonun mini onarımından. Sıkmayın canınızı. Durumunuzu anlıyorum ama canınız sağolsun diyin.