8. Ayda İlk Sıkıntı

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
AutoKing'te yapılan uygulama ile tam olarak düzelir mi? Hafif dalgalanma kalmaz mı? Hafiften bombeli bir yerde olduğundan macunsuz, vakumla eskisi gibi yapılabilir mi?

Uyku tutmadı vallaha! Kalktım tekrar baktım arabaya! Birazdan önce okula sonra servise gideceğim.

Yanıtlarınız için çok sağolun...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:33 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:15 ----------

Az önce okuldan döndüm.

Malum geçtiğimiz hafta yazılılar haftasıydı. Dün de 4. derste 8. sınıflardan birini yazılı yapmıştım. Yazılı sırasında sürekli konuşan bir öğrenciye bağırdım çağırdım. Bu da kendi kendine söyleniyordu.

Sonra son derste müdür yardımcısı bunu çağırmış, okulun toplarını saklıyorlarmış. O da kızmış. Çıkışa 15-20 dakika kala çocuk okulun içinde bağırmış çağırmış. Kapıyı yumruklamış. Başka bir öğrenciyi tokatlamış ve defolup gitmiş. Muhtemelen çıktıktan sonra da benim arabayı yumrukladı.

Arabanın bulunduğu yeri çeken 2 kamera var. Kamera kayıtlarına şöyle bir baktık ama bulamadık. Pazartesi günü kayıtları USB belleğe alacağım. Evde bilgisayarda inceleyeceğim.

Şimdi ben bu çocuğu ne yapayım? Kaldı ki sene başında o kadar emek verdim ki bu şerefsize... Saatlerimi buna verip rehberlik yaptım. Emeğime acıyorum.

Bir de öğretmenlik kolay derler! NAH kolay! Aha görüyorsunuz! Derse girip çıkmakla iş bitmiyor!

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AutoKing'te yapılan uygulama ile tam olarak düzelir mi? Hafif dalgalanma kalmaz mı? Hafiften bombeli bir yerde olduğundan macunsuz, vakumla eskisi gibi yapılabilir mi?

Uyku tutmadı vallaha! Kalktım tekrar baktım arabaya! Birazdan önce okula sonra servise gideceğim.

Yanıtlarınız için çok sağolun...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:33 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:15 ----------

Az önce okuldan döndüm.

Malum geçtiğimiz hafta yazılılar haftasıydı. Dün de 4. derste 8. sınıflardan birini yazılı yapmıştım. Yazılı sırasında sürekli konuşan bir öğrenciye bağırdım çağırdım. Bu da kendi kendine söyleniyordu.

Sonra son derste müdür yardımcısı bunu çağırmış, okulun toplarını saklıyorlarmış. O da kızmış. Çıkışa 15-20 dakika kala çocuk okulun içinde bağırmış çağırmış. Kapıyı yumruklamış. Başka bir öğrenciyi tokatlamış ve defolup gitmiş. Muhtemelen çıktıktan sonra da benim arabayı yumrukladı.

Arabanın bulunduğu yeri çeken 2 kamera var. Kamera kayıtlarına şöyle bir baktık ama bulamadık. Pazartesi günü kayıtları USB belleğe alacağım. Evde bilgisayarda inceleyeceğim.

Şimdi ben bu çocuğu ne yapayım? Kaldı ki sene başında o kadar emek verdim ki bu şerefsize... Saatlerimi buna verip rehberlik yaptım. Emeğime acıyorum.

Bir de öğretmenlik kolay derler! NAH kolay! Aha görüyorsunuz! Derse girip çıkmakla iş bitmiyor!

Abi çok geçmiş olsun. Ama o çocuk gibi kırıp dökmek kolay ama önemli olan onu kazanmak. Gerçekten öğretmenlerin işi çok zor hele ki gençliğin durumuna bakılınca Allah'ım sen yardım et diyorum. Abi öfkeni bi kenara kaldır ve tarafsız düşün. Mal yerine gelir ve inan bana ilk günkü gibi çektirme yaparlar belli bile olmaz. Ama o öfkeyle yapacağın bir olayı bir durumu geri bile getiremezsin.
Ayrıca kesin şu an kaydı da yok anladığım kadarıyla o çocuğun yaptığına dair. Allah yardımcın olsun abi

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam buna benzer bir olayda ben yasadım meslektaşım olan bir zat otoparkta kapı acmış benim arabanın üstünde sag arka kapı ceviz büyüklüğünde göçmüş öpücükle çektirdim düzeldi fakat boyacaktı kırık duruyor hala her gördüğümde ah ediyorum.boyada kırık yoksa çekerler.autokinge fazla güvenmeyin zamanın Behlindee boyasız göçük düzeltme diye arabaları boyayıp gönderdiklerini biliyorum.

Sent from my iPad using Tapatalk

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeşim şakalaşırken itiş kakıştada böyle şeyler oluyur başıma gelmişti tekrar geçmiş olsun

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav school bahçesine araba konurmu :) toma koysan bozar canavarlar :D
hatta bizim school un bahçesine bir kato koymuşlardıda zuladan anahtarı bulup çalıştırmıştım biri makinayı çevirir biri kepçeyi kaldırır :)ne zopa yedik amma:)
hoş ilkschool zamanında tam sopa arsızıydık :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
yav school bahçesine araba konurmu :) toma koysan bozar canavarlar :D
hatta bizim school un bahçesine bir kato koymuşlardıda zuladan anahtarı bulup çalıştırmıştım biri makinayı çevirir biri kepçeyi kaldırır :)ne zopa yedik amma:)
hoş ilkschool zamanında tam sopa arsızıydık :)

:)

Hırsızın hiç suçu yok yani...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kamera kayıtlarını inceledim. Şüphelendiğim it çıktı. Yumruk atmış.

Bugün okula gelmişti. Kendimi zor tuttum. Müdür yardımcısının odasına çektim. Velisini getirtmek istedim. Elemanın aile ilişkileri de ilginç çıktı. Babası dediği adam dayısı mıymış neymiş, anlamadım gitti. Gelen dingil "Neden böyle bir şey yapmış?" diyor. "Ne bileyim?" diyorum. "Öğretmeni değil misin?" diyor. Açtım ağzımı yumdum gözümü.

Yolda kaza olsa, biri bana vursa yahut ben birine vursam ya da onu da geçtim yoldan geçen herhangi biri yumruk atmış olsa bu kadar koymazdı. Bu şerefsize bu kadar emek verdim ya ona yanıyorum. Boş derslerimde aldım karşıma adammış gibi konuştum ya kendi eşekliğime yanıyorum.

Neyse başınızı ağrıttım. Okul çıkışında gittim, vakumlattım. Orijinal gibi olmadı elbette ama eskisinde iyi oldu. Yine de dalgalanmalar var ve her gözüm takıldığında küfürleri sıralıyorum.

dayi2109

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sokağa araba bırakılmıyor bu devirde :/

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fıkra gibi ya babası dayısı çıkar. ensest ilişkiden böyle sakat çocuk doğar...