6 saat felan çalıştırmayınca tek marşta almıyo

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu ustam bilgi vermek için söylüyorum ben aracın lpg sistemindeki tamir takımını yenilettim bunu yaptırmadan önce değil 6 saat 1 saat beklese marş tek seferde almıyodu bu değişiklik yapıldığında 1 hafta hiç sorun yaşamadım daha sonra aküyü yeniledim yiğit akü diye bi akü takıldı ondan sonra bu sabahları yada dediğim gibi 6 yada 7 saat bekleyince almıyor ancak gün içi herhangi bi sıkıntı yok tek marşta alıyo araç beni biligilendiriseniz sevinirim

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunu bence kimse bulamaz

bu sorunu çözebilecek bi arkadaş arıyorum ama yok galiba

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var, sorun benzin pompası motorunda...

Komple şamandıra ile değiştirmenize gerek yok, sadece motorunu değiştirebilirsiniz, çok daha uyguna çözebilirsiniz bu sorunu...

LPG li araçlarda benzin seviyesi çeyrek deponun altına düşürülmemelidir, pompa motorunun soğutulmasını sağlıyor benzin...

melabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
Çözüm

Kardeş bende de opel corsa varken aynen böyle bir sorun vardı. aradim tarafım bulamadım. birgün tesadufen arabanın alarmı nı calistirmayi unutum . 2 gün falan da arabayı calistirma mistim. ilk sefer de aldı meğer alarm sisteminde kaçak varmış. . Benim eski mesajlara bakarsan görürsün. kaçak varmı kontrol ettir bence.

wertunq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunu çözebilecek bi arkadaş arıyorum ama yok galiba

Kardeşim yardımcı olabilirim belki diye yazıyorum benim araçta 1997 vectra cd 3 ay oldu alalı araç sabah ilk çalışmada sıkıntı çıkarıyordu bir gün sabah çalışmadı neyse takviye felan yapıp ustanın yolunu bulduk aküde yeni idi ama opel bu kronik soru elektrik tesisatı tamamen elden geçti akü haliyle şarj edildi ve şuan tek basmada çalışıyor bilgi olsun diye yazıyorum elektrik tesisatın da kaçak varmı bi baktır aküyü acayip olumsuz etkiliyor...

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski aracım 99 vectra gt de aynı sorunu yaşamıştık , benzin pompasını değişince düzelmişti , kışın - 20 lerde bile tek marşla alıyordu ,