5cm Eibach yaylarımı taktım.işte resimler...

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
para biriktiriyorum bende alcam 5 lik eibach dediklerini bi kenara yazdm bakalım benimkinde nası durcak :D

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle tavsiye ederim...bugun arkadaslarla arabaya toplamda 5kişi bindik banamısın demiyo:)sertlik kalmadı yaylarda azcık yaylanmaya basladı cok kişi binince:)

cryp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun öncelikle,ben de yay düşünüyorum ama 3.5 lik. garanti olayını sormak istedim sana,çıktı mı şimdi yürüyen aksam garantiden,ben garanti yüzünden elleyemiyorum arabaya,bu da canımı sıkıo

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun oldukça güzel düşürmüşki daha oturacak o ama araca çok yük bindirebilir 5cm yaylar dikatli kullanmak gerekiyor...

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun öncelikle,ben de yay düşünüyorum ama 3.5 lik. garanti olayını sormak istedim sana,çıktı mı şimdi yürüyen aksam garantiden,ben garanti yüzünden elleyemiyorum arabaya,bu da canımı sıkıo

aynen garantiden çıktı araba.bıktım bende bu garanti olayını düşünmekten esti kafama bigün tesisatı baglatmakla işe başladım:)hatta dün ferrari kornası taktırdım bide.arabayı zevkine göre yapmak çok güzel..
zaten arabanın yürüyen aksamında falan sorun cıksa bunu garanti kapsamına almazlar ki sizin arabayı kullanmanızla ilgili bir durum deyip garantiden yapamayız derler..

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adnan dostum hayırlı uğurlu olsun çok güzel olmuş güle güle bin. Pek maliyeti ne oldu toplamda bende düşünüyorum 5cm yaylardan...

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş güle güle kullan