5800 TL Masraf / 3 kere sökülen şanzıman!

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Mehmet hocam uzun yıllar sorunsuz binersiniz inşallah

akyel_aytac

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Mehmet bey sabit volanttan memnun musunuz eskiye gore bir fark varmıdır 10 günlük gozlemlerinizi payladirsaniz en azından bu sorunla uğraşan diğer arkadaşlar faydalanabilir

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Mehmet bey sabit volanttan memnun musunuz eskiye gore bir fark varmıdır 10 günlük gozlemlerinizi payladirsaniz en azından bu sorunla uğraşan diğer arkadaşlar faydalanabilir
Hocam cevap vermeyi atlamışım kusura bakmayın. Sabit volanttan gayet memnunum, yani eskiye göre bir fark yok en azından. Vites geçişleri normal, kalkışta sarsıntı titreme vs yok. Sorunsuz şekilde kullanıyorum çok şükür. Ama gerçekten düşündükçe hayret ediyorum! Nasıl orjinali yani oynar volant olmazda sabit volant olur? Yani sonuçta arabanın fabrika çıkışı oynar volant, Opel bunu üretirken "sonra değişimde sabit volanta geçerler" diye üretmemiştir. Yine bir yerde bir hata var ama kimde? Bizde mi üreticide mi?

Mahmut Üsame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunu yaşadım bende hocam,opel yetkili servisinde orjinal parçalarını tavsiye ettiler sizinde tavsiyelerinizle tamam dedik,inşallah memnun kalırız👍🏻

ege621

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, öncelikle geçmiş olsun. 2014 astra J hatchback arabamınn debriyajı annormal sert. Sebebi ne olabilir? bir set buldum 3400 liraya, baskı balata volant hepsi GM marka fakat bilya FTE marka. ALıp taktırsam sorun çözülür mü acaba? Denediğim hiçbir araçta böyle sert bir debriyaj yok. Araç 116 bin km de. Teşekkür ederim..