50 tl benzin 130 km yol

serdarbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar istanbulda şehir içi trafikte 50 tlye 130 km yol yapıyor aracım.ne dersiniz lpg ye geçme vakti geldimi sizce.siz ne durumdasınız. 1.6 sedan astra benzinli bu arada araç

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yoğun İstanbul trafiğinde sürekli dur kalklara maruz kalıyorsanız bence değerler normal.

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazla yakıor ama ıstanbul trafıgı işte..yapcak bişey yok.gaza gecmende fayda var

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaz ekonomik her zaman , ama uzun vadede bineceksen taktırt , modelleyeceksen değmez , modelli aracını lpg li almaya bak daha akıllıca olur

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer fazla kilometre yapmıyorsan lpg taktırma. Pahalı da olsa keyifli bir sürüş olur.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inatla benzine devam ediyorum bilmiyorum böyle nereye kadar dayanamadığım yerde lpg ye geçicem :D kitim hazır prins birde ucuza lpg alıcak bir yer bulursam tamamdır. :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
inatla benzine devam ediyorum bilmiyorum böyle nereye kadar dayanamadığım yerde lpg ye geçicem :D kitim hazır prins birde ucuza lpg alıcak bir yer bulursam tamamdır. :D

Vallahi bende senin gibi idim inadına benzin dedim şimdi gazda boğulmaktayım :D

CorsaC31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen :D for ever benzin :D for ever performans :D:D yaksın yaa napalım.ben üstüne bide simota açık hava filtresi aldım :D şhr içi 100km 8 litre yakıo :D yaksın napim aracım corsa 1,4 comfort

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapalı otopark a girerken karizmayı çizdirmeyek dedik dizel aldık:)
arabayı sattığım adam devrini alınca noterden direk tüpçüye gitti taktı biz kaç senedir takmaya kıyamamıştık