5. Ankara Buluşması Fotoğraf Konusu...

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: 5. Ankara Buluşması Fotoğraf Konusu...

Arkadaşlar Çok Güzel Bir Buluşma Olmuş Yapımda ve yayında emeği geçen Herkese Teşekkürler...

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel bir buluşma olmuş emeği geçen ve giden arkadaşlara tebrikler

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Hayırlısı ile haftaya bitiyor inşallah millet evleniyor olan bana oluyor şakası bir yana :) Düğünden ziyade aslında bu hafta için birşey yoktu  erkene alındı 01.06 ve 07.06.2014 tarihleri doluydum bu haftayada bir nışan sığdırmayı başardı tanıdıklar sağolsun :(

Ama murat kardeşimin bana bir plakalık sözü vardı onu halledelim yüzsüzlük yapayım biraz hemde biraz oturur sohbet ederiz tekrar bir mini buluşma ile :) Seninde aynalara bir göz atalım :) Bu hafta sonunuda atlatayım oh ne ala sora hergün buluşma yapalım :)

Plakayı hallederiz o iş kolay önemli olan mücahit e yemek ısmarlatmak Günaydın da biftek yeriz artık  005hihih

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Plakayı hallederiz o iş kolay önemli olan mücahit e yemek ısmarlatmak Günaydın da biftek yeriz artık  005hihih

Canınız sağolsun. Ben de Butcha'da ısmarlatacaksınız diye korkmuştum. Günaydın iyiymiş :D akşam yemeğini de madmax (Mustafa)'ya ısmarlattınız mı tamamdır bu iş :D ama Orhan buluşmaya gelemediği için bence tüm ekibe o ısmarlamalı. Patır patır altın takıyor düğünlerde. Altına verdiği parayla hem İstanbul ekibini hem Ankara ekibini en kral restaurant'ta doyururdu :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Canınız sağolsun. Ben de Butcha'da ısmarlatacaksınız diye korkmuştum. Günaydın iyiymiş :D akşam yemeğini de madmax (Mustafa)'ya ısmarlattınız mı tamamdır bu iş :D ama Orhan buluşmaya gelemediği için bence tüm ekibe o ısmarlamalı. Patır patır altın takıyor düğünlerde. Altına verdiği parayla hem İstanbul ekibini hem Ankara ekibini en kral restaurant'ta doyururdu :D
Sorma kardeşim bu ay çok fena harcama yaptım sabırsızlıkla banka ayın 15 i maaşımın yatmasını bekliyor :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Yahu arkadaş ben senin gibi tek olsam her akşam farklı mekanda sizi ağırlarım ama 2 tane yavru gözüme bakıyor  :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
madmax50 link' Alıntı:
Yahu arkadaş ben senin gibi tek olsam her akşam farklı mekanda sizi ağırlarım ama 2 tane yavru gözüme bakıyor :)

Tek olmak daha sıkıntı. Tek maaş, kocaman ev. Ütüsü, çamaşırı, yemeği, faturası... Haa bir de kredi borçlarım var :D

Biraz daha yazarsam benim kredi borcunu tek seferde kapatırsın gibi bir his var içimde :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Yahu arkadaş ben senin gibi tek olsam her akşam farklı mekanda sizi ağırlarım ama 2 tane yavru gözüme bakıyor  :)
Allah bağışlasın mustafa abi :)  uygun olursa Bir soraki buluşmaya getirirmisin renk katarlar şahsım adına küçükleri çok severim :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Tek olmak daha sıkıntı. Tek maaş, kocaman ev. ֜tüsü, çamaşırı, yemeği, faturası... Haa bir de kredi borçlarım var :D

Biraz daha yazarsam benim kredi borcunu tek seferde kapatırsın gibi bir his var içimde :D

Bırak şimdi her gece eğlencedesin  :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Bırak şimdi her gece eğlencedesin  :D

Her gece değil yahu. Cuma, cumartesi... Hatta sadece cumartesi diyelim :D