5.5 ve 6 bin devirlerde gelen ses

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
X20xev'de 5500 max hp orda değiştirirsen ses gelmez.

x16xel'de 6200 de.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
18-20 yaşlarımda bende böyle çok heyecanlıydım:)
Katılıyorum, sonradan arabanın bakım masraflarını kendim karşılayıp benzini kendi paramla almaya başladığımda 3000 deviri geçmez oldum :)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ali g diye bir film vardı izledin mi bilmiyorum 2003 yapımı olması gerek. 2 pug kapışıyordu. önlerine bir tabela çıkıyor tabelada 30 yazıyor hız sınırı, kamera hemen aracın göstergelerine dönüyor filmin baş kahramanı ali g vitesi 3ten 2ye çekiyor hızını 30kmye düşüyüror ve dediğim gibi 2 pug yan yana gidiyor... :D
sonra 10 a düşüyor ama rakipi ısıkta geciyor :)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katılıyorum, sonradan arabanın bakım masraflarını kendim karşılayıp benzini kendi paramla almaya başladığımda 3000 deviri geçmez oldum :)
bende arabaya her bindigimde tüpü cekerim misal bir yere gidecem 10 tl yeter derim tam eve yaklasırken ısıkta bir basıyım derim tc yide kapatırırım :)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha sakin kullan. Arabana da yazık. Acele işe şeytan karışır. Bu sefer hevesin kırılır.
ewet dogru söylüyorsun askere bir gidip gelsem belki akıllanırımda hekez öyle diyorda :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta kusura bakmada yanı bnde senınn gıbydım ALLAH gostermesın kendıne bısey olmaz yanındakıne olur o zaman vıcdanın senı bıtırır... bn corsa cdtı ıle neler yapıyodum zamanınnda mıllet babamı durdurup sıkayet edıyodu en son otobusun bırının altında kaldım kardesım yanımdayken nereyse ölüyordu... kac gunlerce oturup agladıgımı bılırım ben yapma o kadarda her seyın bı sınırı var zorlama bnce... kendını dusunmuyosan sevdıklerını dıger ınsnaları dusun...

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta kusura bakmada yanı bnde senınn gıbydım ALLAH gostermesın kendıne bısey olmaz yanındakıne olur o zaman vıcdanın senı bıtırır... bn corsa cdtı ıle neler yapıyodum zamanınnda mıllet babamı durdurup sıkayet edıyodu en son otobusun bırının altında kaldım kardesım yanımdayken nereyse ölüyordu... kac gunlerce oturup agladıgımı bılırım ben yapma o kadarda her seyın bı sınırı var zorlama bnce... kendını dusunmuyosan sevdıklerını dıger ınsnaları dusun...
yok bundan sonra kısıtlıyacam kendimi zaten hayırlsııyla arabayı satıyorum

meric979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana tavsiyem bu arabayı sattıktan sonra spor bi araba alma hatta tam tersi 1.4 motor 75 hp 2. el bişey al o seni sakinleştirir sonra 2.0 motora geri dönersin

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Usta sen arabayı satacan diye mi 7000 devir yapıyon? Yoksa normal şartlarda bu şekildeki bir kullanım ya satılacak arabayla, ya emanet arabayla veya kiralık arabyla yapılır. Yok bunların hiçbiri değil dersen o zaman senin paran çok. :)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta sen arabayı satacan diye mi 7000 devir yapıyon? Yoksa normal şartlarda bu şekildeki bir kullanım ya satılacak arabayla, ya emanet arabayla veya kiralık arabyla yapılır. Yok bunların hiçbiri değil dersen o zaman senin paran çok. :)
yok daha nete koymadım satmak için suan itiaberiyle kalıyor araba aslında arada yaoıyorum birde arkadasda hava filresi var bendede eksoz olunca ister istemez yarısa giriyoruz :( para konusuna gelince param olsa 99 model GT alırım :)