350 km de 60 tl

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yeni ölçümlerim:
78 Lira gaz aldı,
Litresi 1.79 Milangaz
Yapılan yol aşağıda..
100 km'de yaktığı Lpg litresi: 7.44

Astra'yı pek fazla kullanmadığımdan henüz ölçemedim ama onunda değerlerini en kısa sürede atacağım.. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim..

8d5ee84b24bf887ea2af57d696c84799.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

X-Slim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sanada bi Clio Symbol alalım benzinliğin yolunu unutursun vallaha :D Ama geri kalan konularda birşey demeyecen :D Bugün muayeneden önce 120 lira sıkışmış hallettirdim hemen ((Egzoz emisyon pulu+Motor içi ile araç altı yıkama(yağ kaçağı yok ancak garanti olsun diye)+Trafik seti)) yarında 200 daha gidecek bakıma da 2000 km kaldı Allah sonumuzu hayır etsin :D Ama şunuda eklemeden geçemeyeceğim çok şükür rutin bakımlar haricinde bir sorunla bugüne kadar karşılaşmadım :)

kaç para bir clio hocam :D

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
24 ideal bir tutar aslında ama bende max 19 var hocam 1.4 comfort corsa düşünüyorum:)

İnşallah istediğiniz gibi bir araç bulursunuz gerçekten çok zor iş.. İlk başlarda benim de bütçem öyleydi (ikinci araba olduğu için fazla para vermek istemedim açıkçası) 3 hafta araba pazarı gezdim, 1 tane bile düzgün araç bulamadım) en sonunda düzgün bir araç bulabildim diye kaçırmak istemeyerek aldım :)

Son düzenleme:

X-Slim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah istediğiniz gibi bir araç bulursunuz gerçekten çok zor iş.. İlk başlarda benim de bütçem öyleydi (ikinci araba olduğu için fazla para vermek istemedim açıkçası) 3 hafta araba pazarı gezdim, 1 tane bile düzgün araç bulamadım) en sonunda düzgün bir araç bulabildim diye kaçırmak istemeyerek aldım :)

Hayırlı olsun hocam bende yarın ilk defa araba pazarına çıkacağım gerçi millet boşuna gitme zaman kaybı arabalar hep patates diyor ama bakalım :D

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun hocam bende yarın ilk defa araba pazarına çıkacağım gerçi millet boşuna gitme zaman kaybı arabalar hep patates diyor ama bakalım :D

Teşekkür ederim.. Doğru demişler çoğu bozuk/oynanmış arabalar.. Ama dikkatli araştırırsanız istisnalar var..