350 km de 60 tl

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 350 km de 60 tl lpg yakti yanloz şu arasira gaz kesmesi beni delirtiyor

Aprcc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakit cok guzelde daha detayli yazsaniz nasil gaz kesme yasiyorsunuz

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arac hareket halindeyken aniden gaz kesiyor hem benzinde hemde lpg de yapiyor yigiliyor pedala basiyorum hizlanma olmuyor kontağı kapatip açıyorum tekrar sanki hic bir sey olmamis gibi yola devam ediyorum bazende ışık larda kalkışta yapıyor

Aprcc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arac hareket halindeyken aniden gaz kesiyor hem benzinde hemde lpg de yapiyor yigiliyor pedala basiyorum hizlanma olmuyor kontağı kapatip açıyorum tekrar sanki hic bir sey olmamis gibi yola devam ediyorum bazende ışık larda kalkışta yapıyor

bi ara elime seat ibiza gecmisdi 3 5 gunlugune ondada boyle bi sorun vardi bi anda yigiliyor bi anda arkada roket varmis gbi firliyordu bobin buji bi bakdrmak gerek atesleme sistemi gibi geldi bana

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
350 km'de 60 lira yaksam arabayı yakarım :) 80 liralık Lpg ile 560-580 km arası yol yapıyorum :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Abi sanada bi Clio Symbol alalım benzinliğin yolunu unutursun vallaha :D Ama geri kalan konularda birşey demeyecen :D Bugün muayeneden önce 120 lira sıkışmış hallettirdim hemen ((Egzoz emisyon pulu+Motor içi ile araç altı yıkama(yağ kaçağı yok ancak garanti olsun diye)+Trafik seti)) yarında 200 daha gidecek bakıma da 2000 km kaldı Allah sonumuzu hayır etsin :D Ama şunuda eklemeden geçemeyeceğim çok şükür rutin bakımlar haricinde bir sorunla bugüne kadar karşılaşmadım :)

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sanada bi Clio Symbol alalım benzinliğin yolunu unutursun vallaha :D Ama geri kalan konularda birşey demeyecen :D Bugün muayeneden önce 120 lira sıkışmış hallettirdim hemen ((Egzoz emisyon pulu+Motor içi ile araç altı yıkama(yağ kaçağı yok ancak garanti olsun diye)+Trafik seti)) yarında 200 daha gidecek bakıma da 2000 km kaldı Allah sonumuzu hayır etsin :D Ama şunuda eklemeden geçemeyeceğim çok şükür rutin bakımlar haricinde bir sorunla bugüne kadar karşılaşmadım :)

Arabada sorun çıkartacak ne donanım var ?
sadece ve sadece;
Şehir içi için yakıt olarak iyi...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arabada sorun çıkartacak ne donanım var ?
sadece ve sadece;
Şehir içi için yakıt olarak iyi...

Üstad, mekanik anlamda demiştim :) Donanım anlamında fakirin de altında kaldığını hepimiz biliyoruz :)

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
istanbul-izmir arası 90 tl lik civarı gaz ile gelmiştim.