34HG6060

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 34HG6060

Paraya sıkışmış da olabilir. Bu kadar emek veripte niye satarki?...

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

TOGI link' Alıntı:
Sahibinden.com da gezerken yine gördüm aracı ..
Tüp takılmış , jantlar değişmiş , Steinmetz ön ek takılmış..
Bayağıda güzel olmuş özellikle jantlardan sonra..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acilll-satilik-8-binde-60050061/mega-foto/?photo=2

- bir başka bakış açısıyla; arabanın orjinalliğinden eser yok..
her tarafıyla oynanmış.... motora tüp bile takılmış :( 180 beygirlik arabaya...
cesaret edipde bu arabaya hayatta para vermezdim...

sxn4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
[quote author=TOGI link=topic=2066.msg48638#msg48638 date=1317212178]
Sahibinden.com da gezerken yine gördüm aracı ..
Tüp takılmış , jantlar değişmiş , Steinmetz ön ek takılmış..
Bayağıda güzel olmuş özellikle jantlardan sonra..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acilll-satilik-8-binde-60050061/mega-foto/?photo=2

- bir başka bakış açısıyla; arabanın orjinalliğinden eser yok..
her tarafıyla oynanmış.... motora tüp bile takılmış :( 180 beygirlik arabaya...
cesaret edipde bu arabaya hayatta para vermezdim...
[/quote]

Ayni fikirdeyim,jantlari replika gibi duruyor degil mi ? 18' ?

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence orjinali kalsa daha iyiymiş. birincisi bizim araçlar için gercekten tüp hala büyük bir soru işareti. ikincisi de jantları ben begenmedim. jantlar ne kadar açık renk olursa o kadar göze hoş geliyor kanımca. ayrıca opel logosunu ben seviyorum. ingilteredeki gibi vauxhall logosu olsa daha güzel olurdu gerçi

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence de jantlar replica , bildiğim kadarı ile OPC jantının zaten 18 inc olanı yok ve henüz astra J için OPC jant ta çıkmadı.

Zevkler ve renkler tabiki tartışılmaz bende aslında araçta koyu renk jantı pek sevmem ama bunlar güzel geldi gözüme..

Bu arada LPG aslında soru işareti değil , bizim subaplar magnezyum alaşımlı olduğundan yüksek sıcaklığa dayanmama sorunu var..Performans sorunu söz konusu değil..

İnsignialarda genelde subap sorunu 30.000 - 35.000 km ler civarında ortaya çıkmış.
Aslında çözümüde bulunmuş orj subapları çelik subaplar ile değiştiriyorlar ve herhangi bir sorun kalmıyor.

Tabi bu subaplarında maliyeti 1.500 tl civarında..

Bu durumda iyi bir LPG kiti 2.500 - 3.000 tl civarında , ayrıca birde subap maliyeti 1.500 eklenince LPG nin toplam maliyeti 4.000 - 4.500 TL yi buluyor.

Buda pahalıya geldiği için iyi bir hesap yapmak gerekiyor..

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI link' Alıntı:
Bence de jantlar replica , bildiğim kadarı ile OPC jantının zaten 18 inc olanı yok ve henüz astra J için OPC jant ta çıkmadı.

Zevkler ve renkler tabiki tartışılmaz bende aslında araçta koyu renk jantı pek sevmem ama bunlar güzel geldi gözüme..

Bu arada LPG aslında soru işareti değil , bizim subaplar magnezyum alaşımlı olduğundan yüksek sıcaklığa dayanmama sorunu var..Performans sorunu söz konusu değil..

İnsignialarda genelde subap sorunu 30.000 - 35.000 km ler civarında ortaya çıkmış.
Aslında çözümüde bulunmuş orj subapları çelik subaplar ile değiştiriyorlar ve herhangi bir sorun kalmıyor.

Tabi bu subaplarında maliyeti 1.500 tl civarında..

bende subap problemi nedeniyle tüp için soru işareti demiştim. Açıklamam eksik kalmış sanırım. Konuyu güzel toparladınız sn TOGİ . teşekkürler
Bu durumda iyi bir LPG kiti 2.500 - 3.000 tl civarında , ayrıca birde subap maliyeti 1.500 eklenince LPG nin toplam maliyeti 4.000 - 4.500 TL yi buluyor.

Buda pahalıya geldiği için iyi bir hesap yapmak gerekiyor..

salih3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence aracım çok hoş oldu panjur konusunda ben astraların orjinal panjuru hiç begenmiyorum

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siz beğendikten sonra gerisi boş. Zaten bu tür şeyler bence yaşla ilgili. Sizin yaşınızda olsam yaptırırmıydım büyük ihtimalle yaptırırdım. Şimdi yaptırırmıyım Hayır Aracın standart sportif görüntüsü şu an bana yetmekte. Ama aracınız güzel Kazasız belasız kullanırsınız inş.

SACAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benmde cok hosuma gidiyor panjur doğrusu benim tek eksiğim panjur kaldı ama serviste biraz yüksek fiyat cekildğinden okadar para vermek istemiyorum :(