34HG6060

salih3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 34HG6060

bende senin gibi düşünüyorum tadında biraktım zaten fazlasıda olabılır ama bana göre fazla bozmamak lazım

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu fotoları sanırım ne kadar güzel bir iş çıkardığınızı bizlere de onaylatmak için yayınlamışsınız. Çünkü ufacık bir eleştiriye tahammül edememişsiniz. Bazı insanları çok heyecanlandıran şeyler bazılarına da çok yavan gelebilir. Arkadaş onaylamamış yaptığınız işi. Açıkçası bana da tat vermedi. Benim yorumum çok kişiliksiz ne idüğü belirsiz bir şeye dönüşmüş arabanız. Tabi ki zevkinize diyecek bir lafım olamaz. Fakat bizlerin de düşüncelerimizi söyleme hakkımızın olduğunu düşünüyorum. Saygılar sunuyorum. Aracınızı güle güle kullanın.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşımız henüz 23 yaşında ve sanıyorum çoğumuz bu yaşlarda şimdi "abartı" bulacağımız pek çok tasarıma hayran oluyorduk, o yüzden beğeniler dışında eleştrilerde de biraz empati kurmakta, karşı tarafın hevesini kıracak ve üzülmesine neden olacak yorumlardan kaçınmakta fayda var.

Ama "ben düşündüğümü söylemekte özgürüm" der ve -belkide farkında olmadan- kırıcı olmaya devam ederseniz buna da kimse karşı çıkmaz gibi görünse de forumda özgür söylemlerinizle başbaşa kalacak bir popülerliğe (!) terfi edersiniz.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salih link' Alıntı:
sagollun araç 1.6 turbo opc yazılarıda reklamcıdan çıkardım bi arkadaş çok boş konuşmuş ona söylecek lafım yok herkesın hoşuna giden bi tek onun hoşuna gitmemiş olabılır ama o şekil açıklamalar çok boş oşmuş

Salih kardeşim benim mesajıma istinaden söyledin sanırım bunları ama öncelikle şunu bilmeni isterim ben msjımda sadece senin aracında yapılan değişiklikleri yazmadım ki. Genel anlamda bu modifiye işinin kişsel zevke dayandıgını ve bunları gördükçe "Kişisel zevklerin tartışılamayacagı" fikrinin bende pekiştigini dile getirmişim.

Yani anlatmak istedigim sana güzel gelen bana gelmeyebilir. İkimizin harika dedigine baskası da beş para etmez diyebilir.

Bütün hikaye bu.

Tabi sen begenmedigim değişiklikleri sadece senin aracına bakarak söyledigimi düşününce "boş konuşmuş" vs demişsin.

Onca masraf etmişsin bi takım hoşuna giden işlemler yapmışsın araçta.  insanların bunu begenmesini beklemen de çok dogal ancak biz de bu forumda paylaşılan her şeye "" Vay harika, süper olmuş" yazıp durusak olmaz ki.

begendiklerimizi onaylayacagız, begenmediklerimizi kendi görüşümüz dahilinde olmamış dıyecegız. O kadarcık da eleştiriye açık olalım.

Bak benden sana söz. Aracına balık sırtı anten ve çift egzoz yaptırırsan övgülerin en güzelini sana yazacagım.
işte zurnanın zırt dedigi nokta burası. Ya sen o degısıklıkleri sevmıyorsan? dimi.. herkesin zevki aynı degıldır sonucta.

salih3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doğru söylüyorsünüz kusura bakmayın egzozu yaptırdım bı anten kaldı

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Arkadaşımız henüz 23 yaşında ve sanıyorum çoğumuz bu yaşlarda şimdi "abartı" bulacağımız pek çok tasarıma hayran oluyorduk, o yüzden beğeniler dışında eleştrilerde de biraz empati kurmakta, karşı tarafın hevesini kıracak ve üzülmesine neden olacak yorumlardan kaçınmakta fayda var.

Ama "ben düşündüğümü söylemekte özgürüm" der ve -belkide farkında olmadan- kırıcı olmaya devam ederseniz buna da kimse karşı çıkmaz gibi görünse de forumda özgür söylemlerinizle başbaşa kalacak bir popülerliğe (!) terfi edersiniz.
Bu mesajı maalesef kaçırmışım sanırım bana cevap hakkı doğmuş çünkü kendinizce bana haddimi bildirmişsiniz güya! Kırıcı olmak gibi bir niyetim yoktu, kırdıysam yapacak bir şey yok. Maalesef kral çıplak diyen ben oldum. Herkesin her yaptığını beğenmek gibi bir zorunluluğum yok, tabi ki istediğimi sonuna kadar söyleyeceğim saygı sınırları çerçevesinde, size danışacak halim yok. Anladığım kadarıyla siz forumda popüler olmak adına küçük yalanlar söylüyorsunuz... Benim hiç niyetim yok kusura bakmayın. Forumda popüler olunca Nirvana'ya mı ulaşacağız? Ben çoluk çocuk eğlendirmek için burada vakit geçirmiyorum. Umarım forumda daha popüler seviyelere yani hakettiğiniz yerlere ulaşırsınız Tolga Bey.  Saygılar sunuyorum.

salih3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nese arabayı falan bırakalım insianlımıza bakalım olmuş veya olmamiş bi zevk meselesi yanliş kullandım kelimeler için tekrar tekrar özür dilerim bir yanlişim varsa burda popüler olsan ne olur olmasan ne olur maksat muhabbet olsun diye katıldım ben aranıza ama yanliş anlaşıldım heralde

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

goxb link' Alıntı:
Bu mesajı maalesef kaçırmışım sanırım bana cevap hakkı doğmuş çünkü kendinizce bana haddimi bildirmişsiniz güya! Kırıcı olmak gibi bir niyetim yoktu, kırdıysam yapacak bir şey yok. Maalesef kral çıplak diyen ben oldum. Herkesin her yaptığını beğenmek gibi bir zorunluluğum yok, tabi ki istediğimi sonuna kadar söyleyeceğim saygı sınırları çerçevesinde, size danışacak halim yok. Anladığım kadarıyla siz forumda popüler olmak adına küçük yalanlar söylüyorsunuz... Benim hiç niyetim yok kusura bakmayın. Forumda popüler olunca Nirvana'ya mı ulaşacağız? Ben çoluk çocuk eğlendirmek için burada vakit geçirmiyorum. Umarım forumda daha popüler seviyelere yani hakettiğiniz yerlere ulaşırsınız Tolga Bey.  Saygılar sunuyorum.

İletimin arkasındayım ancak amacım ortamda kral çıplak diyebilen kimselere danışmanlık yapmak değil, eğer düşüncelerim direkt size dair olsaydı size "haddini bildirmek" olarak algılamayacağınız bir üslupla özel mesaj olarak yazardım çünkü forumda daha önceki sırf size yardımcı olabilmek amaçlı görüşmelerimizden farklı görüşlere tahammül edemeyen asabi bir yapınız olduğunu biliyorum, yukarda popülerlik derdinde olduğumu söyleyip beni herkesin önünde yalancılıkla itham edecek kadar ileri gidebilme "medeni cesaretini kimseye danışmadan kendinizde görmeniz" bunun açık ispatıdır.

Sadece siz değil ben de forumda çoluk çocuk eğlendirmek peşinde değilim çünkü bunları yapacak enerjimi kendi aileme çocuklarıma saklarım ancak farklı olarak ben kendimden yaşta küçük ve tecrübesiz kimselere adı üzerinde abilik etme sorumluluğunu kendimde görürüm, ayrıca forumdan günlük hayatta tanışıyor olduğumuz -özellikle ticaret yaptığımız- insanlar popülerlik düşkünlüğü ve yalan kavramlarından taban tabana zıt biri olduğumu kendileri söylerler, çünkü kişisel inancıma göre gösteriş delisi olmak ve yalan söylemek insanları hor görmek ahmaklıktır, insanın kendisine ve çevresine olan saygısızlığı demektir.

Bu yüzden her mesajınızın sonundaki "saygılar sunuyorum" ekinizin arkasında durun, iyice tanımadıktan anlamadıktan sonra insanlar içerisinde kimseyi özenti ya da yalancılık gibi ağır suçlarla itham etmeyin.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

goxb link' Alıntı:
Herkesin her yaptığını beğenmek gibi bir zorunluluğum yok, tabi ki istediğimi sonuna kadar söyleyeceğim saygı sınırları çerçevesinde, size danışacak halim yok.

Sayın goxb Sizin bu özgürlükleriniz var da başkalarının yok mu? 2012 civic konusunda ulas arkadasımızın yorumuna kendi fikrinizi muhalefet olarak bildiriyorsunuz da neden sizin fikrinize karşı saygı çerçevesinde yapılan yoruma hazımsızlık gösteriyorsunuz? Başkalarından beklediğimizi başkalarına, kendimize istediğimizi de önce kendimiz göstermeli değil miyiz sizce?...

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com

Aracın güzel olmuş ,  kazasız belasız kullanın . Güzel bi jantla  da olayı tamamlarsın  greatt