34 NRR 77 to ße contuined ..!

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egehan kankam benim senide özledim o deli gibi yürüyen bu makinanıda özledim foto guzel ama arka planda olan yazılara kptm hehe kazasız belasız sürüşler :)
kanka bende özledim seni ya dur kurbana az kaldı :D geliyim senle ortak danaya gircez :D:D bu arada o resimdeki mekan kuşadasında JanJan internet faLan :) bi hafta sonu kaçamağıydı :D

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah egehan güzell oldu gsi panjurun yay felan da aldın mı bunnaa bana da corsa panjuruu bulursan haber et he:D:Dsteinmetz inden:D:D

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah egehan güzell oldu gsi panjurun yay felan da aldın mı bunnaa bana da corsa panjuruu bulursan haber et he:D:Dsteinmetz inden:D:D
walla kardeşim yay vardı ceylan gibi seke seke gidiyodum :) ama muğlaya gedicem diye çıkarmak zorunda kaldım burda da iyi olmazdı, coilover bulduk bi tane sadece önlere gerenk duymadım ama ist.te olsaydım affetmezdim.:D

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim senmiydin o yaa :) o günden bi gün önce de ordaki kaldırımların önüne koymuştum dersten güvenlik çıkardı dedi orda al arabayı diye o günde gidip çamurlu otoparka koydum baktım silecekler kalkık deli olmuştum daha nereye koycaz arabayı diye demek senmişsin kardeşim :)

evet bendim. Tam yukarı çıkıyordum. Araba gözüme takıldı. Eğitimin önünden geri döndüm emin olmak için:D

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
maşallah..

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SağoLun arkadaşLar muğLada hava bayadır yağmur fırtına falan hava çok bozuk pek foto çekmek nasip olmuyo hava biraz düzeLsin daha iyi fotoLar yapıcam :)

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FarkLı1.JPG
FarkLı2.JPG
FarkLı3.JPG
ßunLarda ist'e döndüğüm günün ertesi günü çekilmiş fotoLar bayram muhabbetine bi kaç gün tatile geLdik 1 hafta ist deyim :)

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız sürüşler dilerim. Allah nazarlardan saklasın.