34 fa 1523

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gusel olmus kardesım.. asıl soruyu sorım ben yaylardan memnunmussun =) kaca geldı montajıyla beraber =)

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaylardan memnunum hiçbir problem yaratmadı bana oyle söyliyim kardeş,satışını ben yapıyorum istanbul da zaten :D bu arada şafak-2 :D:D:D:D:D:D:D

Bekle geliyorum İSTANBUL az kaldı.......

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön panjur un ızgara kısımlarını boyatan 1-2 araç gördüm ancak sendeki hoşuma gitti baya sis kapaklarıyla beraber ızgaranın ordaki plastik yerleride boyamayı düşünüyorum bendede logo kısmı kaplı parlak siyah 7 ay sonra ilk defa attı:( ancak haftada 1 yada 2 kere yıkatmaya veririm iyi bile dayandı bana bence rahat rahat 1 seneden fazla gider düşünen arkadaşlarada burdan bilgi olsun

eğer kabul görürsen 1-2 tavsiyem olucak arka logo nun o kaplamadan kurtul angel farlardan kurtul stoplarda sanırım kaplama var onlardan kurtul ancak çok çok hafif bir siyah film çekersen bence güzel olur 2011 model color versiyonalarda sana dedipğim tarzda bi stop var birde eğer denemek istersen aracını benle seve seve denerim
2007 model 115 bin km 75 lik sadece son susturucu iptal
maşallah kazasız belasız...(çok mu uzun yazdım ne:))

AtahanSen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 4 kapılı 2012 corsa var.Bodykit hoş durmuyor genelde ama sen yakıştırmışsın.Fakat arka sinyalleri beyaz yaptır.Sarı olmamış ya da toptan kırmızı çok yakışır.

pentagram_zafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.antu.com
Allah kaza bela vermesin.
aracının maşallahı var.sormak istediklerim var.

yayları taktırırken tereddütlerin var mıydı?
sürtme yapıyor mu?
lastik ebatları nedir? (205*45*17 sanırım)
jantı nereden ve kaça aldın?

ayrıca stop geri lambalarındaki sarı film bana göre yakışmamış.ben 1 mm siyah film kaplattım.daha şık duruyor.tabii zevk meselesi.

gkhanakman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız , jantlar yakışmş

Paloma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten fena olmuş bende arkadaki logodaki kırmızı rengi sırıtmış buldum o olmazsa daha güzel olur bence