34 fa 1523

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre bende chip+egr iptali var duman olayı fazla yok senin dediğin gibi dip gazda veya biraz kasarsan makinayı atıyor...
Uygun bir zamanda katı boşatıracam yada düz boru yaptırcam
Sen katı ne yaptın boşaltınmı yoksa düz borumu çektirdin.Koku yapıyormuş sende koku olayı var mı?

TheAnswer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katı boşalttım evgin ben, dediğin gibi koku olayı var ve düz boru var manifold dan. sende kat olduğu için çok duman atmıyodur bende abanınca baya atıyo oda katın olmayışından. boşalttırırsan eğer sendede artıcaktık duman olayı haberin olsun

TheAnswer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende saol kardeşim, bu arada bişey sorucam, bu panjura kaplattığın folyoda açılma falan var mı? plastiğe düzgün yapışmıyo diye duydum aslı var mıdır?

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim yaklaşık 1 senedir kullanıyorum açılma problemi olmadı sağlam yapışıyor ve kolay kolay çıkacağını sanmam...

Cem Öktem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel. Kazasız belasız sürüşler...

Aracınız acaba kaç beygirdi ve şu anda kaç beygir? Performanstan memnun musunuz?

Bir de arkadaki yazıları nasıl söktünüz?

Şimdiden teşekkürler.

TheAnswer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam bende yaptırıcam o zman ondan. çok güzel olmuş senin arabanda ama benimki beyaz acaba öyle güzel olur mu ki? beyaz mı yaptırsam yoksa??? ya bide yay lazım bana satan var mı tanıdığın biri?

Cem Öktem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam bende yaptırıcam o zman ondan. çok güzel olmuş senin arabanda ama benimki beyaz acaba öyle güzel olur mu ki? beyaz mı yaptırsam yoksa??? ya bide yay lazım bana satan var mı tanıdığın biri?

beyaz çok kötü durur bence. ızgara siyah olur. Beyaz aracında da çok güzel durur.

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel. Kazasız belasız sürüşler...

Aracınız acaba kaç beygirdi ve şu anda kaç beygir? Performanstan memnun musunuz?

Bir de arkadaki yazıları nasıl söktünüz?

Şimdiden teşekkürler.
yazıları yavaş yavaş gaz yağı yardımıyla temizleyerek sökersin zor bir işlem değil cem
dyn hiç çıkarmadım ama arabanın performansından memnunum 100 beygir üzerinde düşünüyorum dizelde tork olayıda var keyif veriyor insana...

TheAnswer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cem kardeşim eğer bana sorduysan diye cevaplıyorum değilsede atlamış gibi olucam kusuruma bakma.

benim makina stock 75 hp idi, şu anda, chip tunning leri yapanların söylemesi 100 ün üzerinde egr iptali düz boru kat iptali stage 2 chip tunning vs. ancak kütahyada dyno olmadığı için henüz tam değeri bilmiyyorum bi istanbula geldiğimde ölçtürücem