34 fa 1523

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam bende yaptırıcam o zman ondan. çok güzel olmuş senin arabanda ama benimki beyaz acaba öyle güzel olur mu ki? beyaz mı yaptırsam yoksa??? ya bide yay lazım bana satan var mı tanıdığın biri?
emre eibach pro kit 3.5-40 mm yay sana 320 tl verim ALMAN malı en iyisi ve kendi arabamda da aynısı var
panjuru siyah yaptır kardeşim beyaz yakışmaz...

TheAnswer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de eibach 4 cm ler varda arkadaşımın gazıyla öndekileri ısıttırdım biraz daha insin diye şimdi aaraba odun gibi oldu en ufak zevk almıyorum. senin kastettiğin hem 3,5 luk hem 4 lük mü var yoksa önler 3,5 arkalar 4 mü? birdde yaylar sıfır mı kullanılmış mı

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaylar sıfır kutusu bile açılmamış emre 40 mm yazıyor kutusunda...
3.5-40 mm diye satılıyor piyasada emre

ZE 616

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önü harika süper.

cinix27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız çok güzel maşallah çok şık çok hoşuma gitti. Kazasız belasız sürüşler dilerim. yalnız arka stoplarıda kırmızı şeffaf folyo ile kaplarsan daha hoş olur diye düşünüyorum. Keyifli sürüşler:)

muzoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni fotolar bekliyoruz.. birde sadece parkları yakıp önden foto çekersen.. sevinirim.. + kaşlar yanıyormu ?

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şuada ANKARA MERKEZ KOMUTANLIĞInA BAĞLI 2.AS-İZ BÖLGESİNDE ASKERİM.337.Kısa dönem olarak geldim buraya :D (Şafak-30) 1 ay sonra evime döndüğümde,yeni resimklerini ekleyecem arabanın hayırlı forumlar.........