30-37 bin arasi sifir araç tavsiyeleri

VectRaColiC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cruze al derim yakıtından da o kadar korkmana gerek yok , bildiğim kadarıyla 7-8 lt yakıyor

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cruze al derim yakıtından da o kadar korkmana gerek yok , bildiğim kadarıyla 7-8 lt yakıyor
7-8 lt o kadar iyimser bi rakam ki cruze için. cruze kullananlar şehir içi genelde 11 lt civarı yakıyorlar. 10 lt altına inen kişi sayısı çok az, o değerlere inmek çok zor. o araç sadece tipi için alınır alınırsa. ama kullanamadıktan sonra neye yarar

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7-8 lt o kadar iyimser bi rakam ki cruze için. cruze kullananlar şehir içi genelde 11 lt civarı yakıyorlar. 10 lt altına inen kişi sayısı çok az, o değerlere inmek çok zor. o araç sadece tipi için alınır alınırsa. ama kullanamadıktan sonra neye yarar
37 bine full donanımlı cruze alınabilir ama dediğin gibi yakıtta 10 un altına düşülmüyormuş tek düşüncem o yoksa hiç düşünmeden cruze alırdım.C4 hakkında bilgisi önerisi olan yok mu?

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota 1.33 39 bin olmuş o kadar paraya değmez bence (donanımsal olarak) daha ucuza full cruze ls,astra 3 yada yeni c4 alınabilir.Önümüzdeki hafta sonuna kadar karar vereceğim.Bu 3 araç hakkında yorum/bilgi paylaşırsanız sevinirim?

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıl sonu cruze 2.0 dizel olarak piyasada

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
37 bine full donanımlı cruze alınabilir ama dediğin gibi yakıtta 10 un altına düşülmüyormuş tek düşüncem o yoksa hiç düşünmeden cruze alırdım.C4 hakkında bilgisi önerisi olan yok mu?
C4'ü arkadaşım aldı, 1.6 benzinli, en altın bi üst donanımı. aracı sürdüm kullandım, kullanımı rahat ve yorucu değil. aracın dış çizgileri ve genel tasarımıda çok uyumlu ve göze gerçekten hoş geliyor. arkadaşım genelde şehirlerarası kullanıyor sadece, maraşta çalışıyor haftasonundan haftasonuna Gaziantep'e geliyor. şehirlerarası 8 lt civarı yakıyorum diyordu. zamanla olsa olsa 7'ye düşer motoru açıldıkça sanırım. ama şehiriçindede 10 lt'nin altı yine zor. illa benzinli alacaksanız cruze alın, hiç değilse güzel bi tasarımınız olur.
yıl sonu cruze 2.0 dizel olarak piyasada
eğer gelirse satış rekorları kırar diye düşünüyorum. o çekicilik dizelle birleşirse liderliğe oynar satışlarda kesinlikle

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shumici astra 3 kullanan biri olarak aracın arti ve eksilerini yazabilir misin?