30-37 bin arasi sifir araç tavsiyeleri

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzlük benzinli fiyatına dizel line active plus mu lpg li cruze ls mi?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra diesel alabilirsiniz indirim var ama dahada indirim yaparlar eminim.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
linea ile cruze arasında dağlar kadar fark var. linea yolda o kadar düzensiz ki. onun yerine 2-3000 daha ekleyin astra classic III alın. lineadan kat kat kat iyidir

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linea nin tek avantajin dizel olması o fiyata başka dizel yok maalesef cruze un LPG youmlarinida okudum kafam karıştı sorun yaşayan çok

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lineanın sahip olduğu dizel motorun aynısı bizim astra classic III'lerde de var. eğer tek düşünceniz ben ekonomik olarak bi yerden bi yere gideyim, konfor yol tutuş vs şeyler benim için o kadarda önemli değil ise linea sizlik araç olur. ama yok güvenli sürüş, konfor, yol tutuş, malzeme kalitesi istiyorsanız linea'yı aldığınıza pişman olursunuz kesinlikle. o yüzden bu kıstasları iyi düşünün iyi karar verin derim şahsım adına.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi günü Chevrolet Cruze LS AT modelini aldık. 36.100 TL. Araç genel hatlarıyla başarılı. Kafamızda bazı soru işaretleri vardı ancak sürüş gerçekleştirince birçoğu cevap buldu.
Ancak burda en önemli soru ne kadar yakıyor kısmı sanırım!
Araç 124 hp Tam Otomatik 6 ileri şanzumanlı, yani zaten manuel araçlara göre %15-20 daha fazla yakıt tüketir. Bunun yanında çok ciddi konfor ve rahatlık verir.
Cruze ortalama 7,4 litre yakıt tüketmeyi taahhüt ediyor ancak bu kullanıcının tarzına ve birçok değişken koşula göre farklılık gösterebilir.
Bizde çok uzun süre ekonomiye göre araştırma yaptık ve bu fiyata bu donanımla bu konforu verecek bir aracın, ortalama 1-2 litre arası fazla yakmasının rantable olacağına karar verdik.
Astra classic 3 benzinli easytronik 115 hp ortalama 6,1 litre yakıt tüketmeyi taahhüt ediyor.
İkisi arasında basit bir hesap yapalım; fabrika verilerinin doğru olduğunu kabul edelim ve benzinin bugünkü litre fiyatı üzerinden sonuca varalım.
Yılda 15.000 km yol yaptıklarını düşünelim;
Cruze için yıllık; 7,4lt*(4,23TL/100km)= 0,313TL*15.000km=4.695,00 TL benzin masrafı olur.
Astra için yıllık; 6,1lt*(4,23TL/100km)= 0,258TL*15.000km=3.870,00 TL benzin masrafı olur.
4.695-3.870=825,00 TL yıllık benzin farkı çıkar.
Astra classic 3 easytronik aracın kampanyalı fiyatı 38.373,00 TL
Cruze LS 6 ileri tam otomatik aracın kampanyalı fiyatı 36.100,00 TL
38.373-36.100=2.273,00 TL Astra classic 3 daha fazlaya mal olur.
2.273,00/825,00=3,36 YIL
Yani eğer astra almak yerine Cruze alırsan aradaki fiyat farkıyla aracın garanti süresi boyunca benzini bedavaya getirmiş olursun.
Bu şartlarda zaten dizel astra fiyatının hesabına girmedim çünkü onun amorti etme süresi daha uzun sürecektir.
ama bütçen 40 ı zorlar diyorsan ve manuel araç kullanırım sorun olmaz dersen sıkı bir pazarlıkla, 39.500 e dizel astrayı alabilirsin belki.

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Al paciona verdigin bilgiler için çok teşekkür ederim ama sunu belirteyim ki cruze alırsam ls Manuel alacağım (100.yıl paketi hediyesiyle) Manuel otomatige göre daha az yakacağı için astra 3 yerine cruze almak daha mantıklı geliyor bana ama benim su anda kafamdaki soru dizel linea mı benzinli cruze mu?tip ve donanim olarak cruze 2-0 onde ama bı taraftada aynı paraya dizel araç alma ihtimali var kimisi LPG taktir cruze al diyor kimide LPG ye hiç bulaşma al dizel keyfine bak diyor karar vermek zor benim için sizide gördüm biliyorum ama yinede yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Al paciona verdigin bilgiler için çok teşekkür ederim ama sunu belirteyim ki cruze alırsam ls Manuel alacağım (100.yıl paketi hediyesiyle) Manuel otomatige göre daha az yakacağı için astra 3 yerine cruze almak daha mantıklı geliyor bana ama benim su anda kafamdaki soru dizel linea mı benzinli cruze mu?tip ve donanim olarak cruze 2-0 onde ama bı taraftada aynı paraya dizel araç alma ihtimali var kimisi LPG taktir cruze al diyor kimide LPG ye hiç bulaşma al dizel keyfine bak diyor karar vermek zor benim için sizide gördüm biliyorum ama yinede yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum
Linea kaç lira?

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Active plus 1.3 90 Hp 32,1.6 105hp 37 bin