3 araç içinden hangisi acil

thenorthstar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bu aralar acil araba ihtiyacım var diger konumda belirttim ama oraya cevap cok geç geliyor yeni konu acmak istedim aşağıda üç araç ilanı veriyorum bunlardan hangisini tercih etmeliyim.kısa acıklama yapmayıp biraz acıklarsanız fiyat performans konfor vs.vs. şeklinde cok iyi olur.

günlük 80 km sadece işe gidiş geliş yapıyorum.hem az yakan hemde aile arabası olacak.araç full dolu olunca performansı fazla etkilenmeyecek.
aşağıdakilerden hangisini almalıyım sebebiyle birlikte lütfen.modele takılmayın max bütce 40 bin tl

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-opel-astra-98119756/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...fort-extra-toyota-corolla-dzl-104538877/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...5000-binde-2009-tdci-focus1.6-104496400/detay

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Ford focus 1.6 tdci.Bir arkadaşımda vardı hem performansı yüksek hem yakıt tüketimi düşük.Ama 110 bg olanından almalısınız 90'lık değil.Kaliteli bir araç bence.

thenorthstar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel kafamı cok karıştırıyor motorunun 1.3 olması bende focus diyorum ama gönlüm opelde oda motordan kaybedecek gibi

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corolla tip olarak daha güzel geliyor bana. ama japon oto sevmeyen birisiyim. opel 1.6 dizel motora geçsede kurtulsak şu motor sıkıntısından. focus daha mantıklı gibi. opel neden ısrarla 1.3 üretiyor anlamıyorum. 1.6 ile aynı tüketim değerlerine sahip.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
bir kere opel ve toyota nın yanına ford yakışmamış şahsi fikrim forda önyargılıyım. Toyota kalite olarak sorunsuzluk olarak opelden önce gelir motoru ve konforu seni tatmin edecektir kullanıcılar daha güzel yorum yapacaktır. Şahsım opel kullanıcısıyım bundan sonraki hedefim golf yada passat tır. Astra dizelin motoru sana yeterli gelecektir hatta süper. Yakıt az vergi az performans süper üçünü bir arada bulabileceğin bir araç daha varmı bilmem. Bence birinci tercihin toyota ikinci tercihin opel olmalı

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
murat gönlün opel diyorsa mutlaka test sürüşü yap;)

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford focus yol sesini içeri çok alıyor....ama motor performansı gayet başarılı....Ancak focusla 80 km hızla girip spin attığım viraja vectra ila 120 km ile giriyorum....
Opel astra motor performansı için devirli sürmen gerekli...Ancak konfor açısından en iyisi....yol tutuşu başarılı...kaliteli ama çirkin
Toyota corolla hala 90 lı yılların kasasının ağırlığını arıyor gibi..Arka koltuk oturma mesafesi ve diz mesafesi diğerlerine göre daha az sanki...yani arka kısım dar.... motor güzel... fiyatı abartı....o fiyata 2.0 dizel avensis alırım.... arabaya binerim :)

Bunlar benim kişisel görüşlerim...

Ama senin tarif ettiğin araç yok :)
az yakan performanslı ve aile arabası.....
param olsa alacağım araç....Bunun prestij paketlisi...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...o-kazasiz-boyasiz-2.sahibinden-94362052/detay

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corolladan şaşma kardeşim..satarsın anında arızada yapmaz.

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şiddetle toyota diyorum konfor sağlamlık sorunsuzluk bakımından on numara kesinlikle seni üzmeyecek bir araç. Ford' a zaten hiç bakma derim aynı kasadaki bi aracı kullandım dış sesi içeri alıyo gittiğin yolu hissediyosun konfor hiç yok takoz gibi araba

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 CDTI Astra kullanıcısı olarak Toyota diyorum. Motor arasında bariz fark var. Konfor, kalite tabiki opel ama sorunsuzluk için Toyota. O fiyata çok yalnız.