3,20 vs 5,20

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avensis hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba 1,6 yada 2,0 motor

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avensis güzel araç en azından benim hoşuma gidiyor,kendi aracımı satarsam almayı düşündüğüm araçların arasında.

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 model 5.20 kullanma şansım olmuştu gayet güzel ve konforlu araba :D

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BMW de hoşuma giden iki kasa var . Biri 95-2004 arasında üretilen BMW 5 (E39 kasa) diğeride X6. Heleki bu kasaların M5 lerini bi kere olsun kullanmak isterim.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 serisi hakkında çok fazla fikrim yok ama 528in 520den daha az yaktığına çoğu kere şahit oldum... bir şirkette çalışan bir arkadaşımın dediğine göre de depoları fulluyorlarmış 528 her zaman daha uzun menzil yapıyormuş... araçları da şöforlar kullandığı için herhangi bir spor kullanım veya fazla benzin yaktıracak asabi bir kullanım tarzında kullanılmıyordu... 520 yerine 528i tercih edin derim...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 serisi hakkında çok fazla fikrim yok ama 528in 520den daha az yaktığına çoğu kere şahit oldum... bir şirkette çalışan bir arkadaşımın dediğine göre de depoları fulluyorlarmış 528 her zaman daha uzun menzil yapıyormuş... araçları da şöforlar kullandığı için herhangi bir spor kullanım veya fazla benzin yaktıracak asabi bir kullanım tarzında kullanılmıyordu... 520 yerine 528i tercih edin derim...

bu tamamen doğru :good: E39 kasada E46 kasada BMW nin şimdiye kadarki ürettiği en güzel araçlardan bence ama şunu atlamamak lazım bakımları bir hayli masraflı

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tamamen doğru :good: E39 kasada E46 kasada BMW nin şimdiye kadarki ürettiği en güzel araçlardan bence ama şunu atlamamak lazım bakımları bir hayli masraflı
5 serisinden haberim yok ama çok yakın bir arkadaşım tigrasını satıp 316ti aldı... 3 serisinin parçalarının opelden nerdeyse ucuz olduğunu gördüğümde çok şaşırdım... 520 ve 528in silindir sayısı fazla olduğu için normal 4 silindirli bir opelin 1.5 katı olabilir bakım masrafı ama daha fazla olacağını pek sanmıyorum...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 serisinden haberim yok ama çok yakın bir arkadaşım tigrasını satıp 316ti aldı... 3 serisinin parçalarının opelden nerdeyse ucuz olduğunu gördüğümde çok şaşırdım... 520 ve 528in silindir sayısı fazla olduğu için normal 4 silindirli bir opelin 1.5 katı olabilir bakım masrafı ama daha fazla olacağını pek sanmıyorum...

bundan 1 sene falan önceydi E39 kasa 5.20 arabası olan bizim starex inde mazot pompasının bakımını yapan adam söylemişti ama şimdi tam hatırlayamıyorum bir yağ bakımı için 150TL mi 300TL mi ne ödüyorum demişti ağzım açık kalmıştı o zaman

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi teş ederimde bu motor beni aşar diye düşünüyorum 2,5 motor.2,0 a kadar iyi yavaş yavaş avensise kayıyor gönlüm lpgli yorumlarınız için teşekkür sadece performansı düşünerek biraz yanıldım bakım masrafları vb masraflar biraz daha pahalı olur gibi geliyor bmw de