3,20 vs 5,20

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu ara içimde tuhaf bir duygu var arabamı değiştirmek istiyorum daha öncede olmuştu ama bu sefer farklı arabamdan gayet memnunum fakat performans açısından tatmin etmiyor.99-01 model arasında max 26.000 tl ye kadar 5.20 mi yoksa 3.20 mi kesinlikle tüplü 5.20 kasa uzunluğu sayesinde biraz daha yakın ayrıca 150 hp 2000 motor ne dersiniz büyük denizde boğuluyummu yoksa astramla devam ediyim ne diyim tamammı diyim devammı.bmw kullanan varmı içimizde daha önce deneyimi olan bi yardım etsin

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
feyzullah o zaman 3.20 al derim cunkı ıkısı de 2000 motor birinin kasa daha buyuk üstelik 5.20 lerde kronık sorunlar oldugu da soylenıyor yağ yakma vs.gibi yok illa bmw dersen ben olsam 5.35 alırdım

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben her ikisinide kullandim.artilarini ve eksilerini elimden geldigince anlatayim.motor olarak her ikiside ayni ic hacim,görünüs,kullanis 5 likte daha hos 3 lük biraz daha dar .520.. 320 ye göre biraz daha hantal ama herkes ayni fikirde olmayabilir bu benim fikrim ic hacmi önemli degil daha atak olsun dersen 320 tavsiyem olur ama konforlu ve genis olsun biraz hantalligin zarari yok dersen kesinlikle 5 lik al derim.bu araclar hakkinda sormak istedigin yada merak ettigin birseyler olursa sana yardimci olmaya calisirim..

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 kasa ile 3 kasa çok farklı.İkisinide kullanan biri olarak 5.20 gerçekten çok rahat ve geniş.3 kasa spor kullanıma daha uygun ama çok daha gürültülü ve dar.Ayrıca 5.20 de güzel uzuyor.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
320 kullanıcısı olarak konuşuyorum, performans düşünüyorsan en az 325 den başlamalısın. 320ler öyle aman aman bi performans veremez....

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
feyzullah o zaman 3.20 al derim cunkı ıkısı de 2000 motor birinin kasa daha buyuk üstelik 5.20 lerde kronık sorunlar oldugu da soylenıyor yağ yakma vs.gibi yok illa bmw dersen ben olsam 5.35 alırdım

bu yağ yakma olayı hakkında bilgisi olan varmı

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal bir araba
2004 Gümrük çıkışlı
Gümrükte uzun süre yatmasından dolayı yağ yakma sorunu vardı

mesela bir satıcı sahibinden com.da böyle yazmış daha birçok bulabilirsin buna benzer yorum ama bence sen almak istediğin modelin kronik sorunlarını nette araştır karşına çıkacak forumları iyice incele oku ondan sonra kararını ver Feyzullah sonuçta bahse konu araç bmw ölüsü yeter ama maksat ne gibi sorunlar çıkartır onu bilmek,en doğru kararı verebilmek kötü,sorunlu,yıpranmış bir araç alıp üzülmeni istemeyiz iyi araştırmak lazım...bu arada 96 da 86 model 5.35 i kullandım 5 aya yakın çok bakımlı,harika bir makinaydı hiç sorunuyla karşılaşmadım mükemmel ötesiydi performans, konfor ve güvenlikte

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bülo çok güzel duruyor fakat km 230.000 şimdi 00 modeli 130-140 binde olanlar var biraz daha mantıklı geliyor.

ayrıca avensisi nasıl bilirsiniz 05-06-07 model ikinci elde nasıl gider bilgisi olan varmı gönül vectra c 2 ister ama ikinci el malum bilgisi olan varmı

alınca çabuk satabileceğim bişey olsun istiyorum.

teşekkürler herkese

cengiz abi haklısın araştırmak lazım

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw ler diğer araçlara göre biraz fazla yağ yakarlar. dikkat edilmesi lazım bi kaç nokta var yağ konusunda. bmw ler iki yerden yağ kaçırırlar.
1. yağ filtresin motora bağlandı blok. ordaki oring belli bi zaman sonra katılaşıp yağ kaçırmaya başlıyor. masraf: 50tl
2. sibop üst kapağındaki conta. masraf 100tl