26 (P)a(R)amedik 337 Podyumda :)))

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: 26 (P)a(R)amedik 337 Podyumda :)))

Ahmet görüş nasıl kardeşim? Rengi çok güzel. Geriye yalnız izlenimlerin kaldı, elemanların kafasına sıkmadan halledelim bu işi  011zaa

Hayırlı uğurlu olsun  rasta_occasion

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Ahmet görüş nasıl kardeşim? Rengi çok güzel. Geriye yalnız izlenimlerin kaldı, elemanların kafasına sıkmadan halledelim bu işi  011zaa

Hayırlı uğurlu olsun  rasta_occasion
Aydınm aldım elemanlarla da görüştüm açıklamaa yaptılar ama olmuyor 70 lira fiyat kargo da bana öyle denk gelmiş adresi ne zaman istersen gönderirim sana bugün 5 liraya 5 dakika da taktırdım çok da kolay istersen tarif ederim istersen taktır şimdilik izlenim süper gece karanlık sokaklarda gezdim ayrıyeten bu gece 45 km yol yapmışım hiç sıkkıntım olmadı hatta farketmedim bile...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Valla böyle diyorsan bende siparişi vereyim Ahmet, sorun çıkarsa sabah uyandığında yatakta at kafası bulursun bak  kingg

Kardeşim şaka bir yana özellikle beyaz gündüz ledleri ile süper uyumlu olmuş benim araçta sport şimdi sende net olarak görüyorum ki gayet başarılı. Bende senin gibi dışarıda taktırcam artık kardeşim, elim pek yatkın değil farı kırıp birde far almak zorunda kalamam  005hihih

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu taktırdıklarının marka model ne Ahmet Ben baya bir koptum bu far olayından ! Karşı tarafı rahatsız eder mi? bu konuda hassasım :D

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Valla böyle diyorsan bende siparişi vereyim Ahmet, sorun çıkarsa sabah uyandığında yatakta at kafası bulursun bak  kingg

Kardeşim şaka bir yana özellikle beyaz gündüz ledleri ile süper uyumlu olmuş benim araçta sport şimdi sende net olarak görüyorum ki gayet başarılı. Bende senin gibi dışarıda taktırcam artık kardeşim, elim pek yatkın değil farı kırıp birde far almak zorunda kalamam  005hihih
Kardeşim ben beğendim dediğin gibi o gündüz ledleriy le olan uyumu takıyordum süper hafif de bir mavimsi tadı var abartı da değil göz de almıyor çok iyi bence kesinlikle sınıf atlatıyor. Dışarıda taktır  5 lira verdim ben eleman taktı sağolsun aman ampüle dokunma kimseye de dokundurtma ucuna parmak izlerin farda çıkıyormuş tam bilmiyorum da dikkat et bana dön ne zaman alacaksan paşa

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Kardeşim her an alabilirim. Ay ortasını geçtiğimiz an atılımlara açığım, sen yeter ki yer göster  68lookk

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Kardeşim her an alabilirim. Ay ortasını geçtiğimiz an atılımlara açığım, sen yeter ki yer göster  68lookk
Tmm dediğim gibi bana mesaj atarsın paslaşırız ""Malesef o gün size özel öyle bir fiyat yaptım zamları yansıtmadım ama site kesintileri ve zamlarıda katarsak maliyetine iniyor fiyat malesef""
aynen böyle bir cevap geldi ısrar ettim ama olmuyor 70 lira 5 kargo olsa taktır 80 lira işte toplam..
yavuzozkan link' Alıntı:
Bu taktırdıklarının marka model ne Ahmet Ben baya bir koptum bu far olayından ! Karşı tarafı rahatsız eder mi? bu konuda hassasım :D
PHİLİPS DİAMOND VİSİON 5000K H7 abi karşı tarafı rahatsız etmeyi bırak önünü düzgünce gösterirmi tartışılıyordu bu farlar için ne karşıyı rahatsız ediyor ne görüş sıkıntı bence gayet başarılı  045thumbsup

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Tmm dediğim gibi bana mesaj atarsın paslaşırız ""Malesef o gün size özel öyle bir fiyat yaptım zamları yansıtmadım ama site kesintileri ve zamlarıda katarsak maliyetine iniyor fiyat malesef""
aynen böyle bir cevap geldi ısrar ettim ama olmuyor 70 lira 5 kargo olsa taktır 80 lira işte toplam.. PHİLİPS DİAMOND VİSİON 5000K H7 abi karşı tarafı rahatsız etmeyi bırak önünü düzgünce gösterirmi tartışılıyordu bu farlar için ne karşıyı rahatsız ediyor ne görüş sıkıntı bence gayet başarılı  045thumbsup

Ahmet beni yorma hafta sonu atla gel Konya ya da bir inceleyim :)

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeşim hayırlı olsun çok güzel olmuş...Düşündüğüm bir uygulamaydı nasip olmadı :D