26 (P)a(R)amedik 337 Podyumda :)))

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 26 (P)a(R)amedik 337 Podyumda :)))

pesimistyLE link' Alıntı:
Tamam kardeş sen bana linki at pm olarak 70 -80 lira biseydir buda ciksin aradan cam filmi yaptirinca dahada gözüme batmaya başladı sarı ampuller :) plaka isinide arastiricam buyuk ihtimalle ebayden alicam sana haber veririm kafana yatarsa beraber siparis veririz kedi gözlerine led bakicam bide onun icinde paslaşiriz dusunursen.
Link gönderiyorum şimdi ben 5 liraya taktırdım haberin olsun krago parasını da konuş adamlarla plakayı bana haber verirsen sevinirim kardeşim bu arada benim gündüzlerim zaten led ama plaka işi mantıklı 045thumbsup

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Link gönderiyorum şimdi ben 5 liraya taktırdım haberin olsun krago parasını da konuş adamlarla plakayı bana haber verirsen sevinirim kardeşim bu arada benim gündüzlerim zaten led ama plaka işi mantıklı 045thumbsup

Bende degistiririm ampulu sikinti olmaz bu arada gunduz ledi degil bahsettigim kedi gozu led bu konuda son mesajda fotoda mevcut

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=3235.195

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

multispace link' Alıntı:
herşey çok güzel maşallah

ama bu arabada afl far OLMALIYDI..  nazar değmesin.
Eyvallah sağolasın ama söylememiş olsaydın keşke bunu AFL benim içimde ukte kalan tek opsiyon.. ;) :D
Aydn link' Alıntı:
Ahmet farlarini calarim senin haber versene bana kardesim :-D
Ne haberi istiyorsun sen kardeş ::)
karaoglan link' Alıntı:
araban çok güzel güle güle bin özellikle farlar süper.benimkinede iç aydınlatma led yaptırmıştım bixenon düşünüyorum belkide seninkinden yaptırırım
hayırlı uğurlu olsun allah nazarlardan korusun
İyi dilekkleriniz için çok teşekkür ederim