2500 kalite kontrolü 5000 gün zorlu yol testi buyrun

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyla alakasız olacak ama ''Peugeot Otomatik Şanzuman = Taşlıtarla Minübüsü'' bu kadar basit :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
donanıma göre konsol değişimini sanırım ilk defa gördüm :D

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabalarda g kasa olsun h kasa olsun klima max tuşu ile çalışan iç hava sirkülasyon kapağı genelde kırılıyor. yaptırıyorsun yine kırılıyor. neymiş mühendis hatası. kapak kapanınca durması gereken motor durmayıp kapağı zorluyor ve kıruryor.
bu astralarda, 301 de olmayan elcik var ama dananımsal olarak hepsinde arıza yapan bir parça var. keşke aracımda elcik olmasaydı da bu kapak düzgün çalışsaydı :)
astranın 1.3 dizelini herkez över,çok performanslı olmasada tasarruflu güzel motor sonuçta opel der. aynı motor fiat kullanınca motor tu kaka oluyor.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek o ki elcik muhabbeti boş bence. araç bi çıksın,kullanılsın kullanıcıları yorum yapsın.o zamn neyin ne olduğu belli olur. ayrıca aracın (iç kalitesini ve sağlamlığını demiyorum) dış görüntüsü astra j hariç ,g ve h kasadan güzel bence. tabi bide gerçekte görmek lazım. resimden güzel.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
reklamda görünce merak etmiştim 5000 gün kaç yıl eder diye şimdi hesapladımda 5000/365=13,6986 diye gidiyor düz hesap 13 yıl desek bu aracı 13 yıldır yolda test edip fotoları basına nasıl sızdıramamışlar anlamış değilim herhalde SDECE korumuş bu arabayı

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5000km olacak galiba o. Türkiye yollarında 5000 km sloganıydı hatta.

bu arada videoyu izlerken bile direksiyonun yumuşaklığını hisseder gibi oldum.

birde bence bu araçtaki en güzel şey arka cam kumandalarının merkezde toplanmış olması. arka sağda oturan bir kişi sol taraftaki camı rahatlıkla kumanda edebilir.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
5000km olacak galiba o. Türkiye yollarında 5000 km sloganıydı hatta.

bu arada videoyu izlerken bile direksiyonun yumuşaklığını hisseder gibi oldum.

birde bence bu araçtaki en güzel şey arka cam kumandalarının merkezde toplanmış olması. arka sağda oturan bir kişi sol taraftaki camı rahatlıkla kumanda edebilir.

5000 km mantıklı yoksa bunu 13 yıl arge etsen hiç kronik sorun kalmasa vs. dünyanın en pahallı arabalarıyla yarışır ben geçen yıl tvde reklamı görmüştüm oda gün hesabıydı:Dkumandalar ön iki koltuğun arasında mı konumlanmış