23 Mart Pazar - İstanbul Buluşması

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 23 Mart Pazar - İstanbul Buluşması

MeRt link' Alıntı:
+ olarak sol farın bir iki tırnağı abi.  005hihih
bır ıkı tırnağın lafı olmaz canıııımmm  benım far camım kırıldı ne olacak şimdı  031blaa

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Boyle keyifli bir gunde malesef sizlerle olamadim, Dogan aradiginda cok uzuldum gelemedigim icin. Cok yorucu bir dort gun gecirdim ve sanirim sifayi da kaptim bugun evden disari adimimi atmadim ve sanirim yarin da dinlenmek icin izin kullanacagim. Umarim en kisa surede daha genis katilimli bir bulusmada bir araya gelebiliriz.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Boyle keyifli bir gunde malesef sizlerle olamadim, Dogan aradiginda cok uzuldum gelemedigim icin. Cok yorucu bir dort gun gecirdim ve sanirim sifayi da kaptim bugun evden disari adimimi atmadim ve sanirim yarin da dinlenmek icin izin kullanacagim. Umarim en kisa surede daha genis katilimli bir bulusmada bir araya gelebiliriz.
gecmış olsun ozdemır abe yapayım sana bı çurba kendıne gelesın  :) herkes dağıldı ben doğan mert bıde burak karslı kaldı 7.30a kadar kaldık orda

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
İçlerinden olmasa da Sinan abi bir dikiz aynası, bir bijon kapağı, ne bilim bir tampon falan almadan geçmez.  :D

Ya ben hala Sinan abi arabayı geri aldığında tampona bakıp kaldığım anı unutamıyorum :) Arabanın kaporta esniyor, tampon dağıtıyor. Maşallah :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:

Özdemir abi çok geçmiş olsun, acil şifalar. Güzel bir gün oldu, bir sonrakinde görüşürüz inşallah, sen iyi ol yeter.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
gecmış olsun ozdemır abe yapayım sana bı çurba kendıne gelesın  :) herkes dağıldı ben doğan mert bıde burak karslı kaldı 7.30a kadar kaldık orda

Cok sagol Sinan'im. Bulusmayi en cok isteyenlerdendin keyfini cikardigina sevindim, daha onceden Dogan ile gorusuyorduk zaten, Burak ilede bir mac oncesi bulusmustuk. Umarim en kisa zamanda yeni bir bulusma olur da Seninle de gorusur tanisiriz.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Özdemir abi çok geçmiş olsun, acil şifalar. Güzel bir gün oldu, bir sonrakinde görüşürüz inşallah, sen iyi ol yeter.

Eyvalah Burak cok sagol, evler bu kadar yakin olunca illaki gorusuruz, keyifli bir gun gecirdiginize sevindim

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Eyvalah Burak cok sagol, evler bu kadar yakin olunca illaki gorusuruz, keyifli bir gun gecirdiginize sevindim

Sen toparladığında bir haberleşelim de abi seni bir yere yemeğe götüreceğim.