III: Istanbul Buluşması Listesi (17 Haziran Pazar)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: III: Istanbul Buluşması Listesi (17 Haziran Pazar)

Umut Hoca link' Alıntı:
Bülent her türlü buluşmaya katılırım. Beni garanti yaz katılımcı listesine. :) 3-4 kişide olsa gönüller bir olsun, dostlarla muhabbet olsun. Astra J ile ilk buluşmamı heyecanla bekliyorum  :)
Tamam umut.
Doğanlada konusup.
En kisa zamanda yapalim birseyler.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Tamam umut.
Doğanlada konusup.
En kisa zamanda yapalim birseyler.
Kesinlikle gelirim diyemiyorum mahcup olmak var. Zira hafta sonları sınav görevleri olabiliyor. Eğer bir şeylerle çakışmazsa Allah da izin verirse elbette gelirim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Kesinlikle gelirim diyemiyorum mahcup olmak var. Zira hafta sonları sınav görevleri olabiliyor. Eğer bir şeylerle çakışmazsa Allah da izin verirse elbette gelirim.
Abi en cok isteyen sensin olmazsa olmaz yani sen musait oldugun h.sonu haber ver ona gore konu acip bulusuruz biyerlerde.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Abi en cok isteyen sensin olmazsa olmaz yani sen musait oldugun h.sonu haber ver ona gore konu acip bulusuruz biyerlerde.
Estağfirullah Bülentciğim, herkese uygun bir tarih ve yer olmalı, böyle bir sorumluluğun altına girmek istemem. Siz bir tarih ve yer belirleyin ben size uymaya çalışırım. Neticede direksiyon sınavı hariç tüm sınav görevleri 13:00 en geç biter. En çok isteyen ve tek isteyen bensem zaten tadı olmaz. Bırakalım, bahara erteleyelim insanların kanı canlansın isterseniz. Sonra buluşma kadük kalırsa üzülürüm.