2018 Astra Sedan kullananlar bilgi verebilir mi ?

ŞahinD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler ben yakın zamanda Astra sedan alacagım. Bilmem ve dikkat etmem konular nedir ? Lpg taktrmayı dusunuyorum, en uyumlu Lpg hangisi olur. Saygılar.

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel candır.5 fazla verin.lpg ve ayarsızlık sorunlarıyla uğraşmayın ,lpg li araç ile dizel arasındaki fark nihayette ayar sorunları ,yıpranma ,sibop sorunları derken aynı yere gelir. astra j ye özel demiyorum tüm araçlar için bu böyle ya benzinle kullanın yada dizel alın lpg performans açısındanda sıkıntı ,forumda lpg sorunlarıyla ilgili başlıklar dolu

• Beğen
Tepkiler: u.uçar

lepo1

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bir üstteki arkadaşa katılıyorum. Kesinlikle dizel tercih etmelisiniz. Atmosferik motor + lpg tam bir işkence.

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam girmeyin atmosferiğe. Alıyosanız dizel alın tertemiz binin. Performans olarakta farkı yaşayın. Arkadaşlar doğru söylüyor.

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2017 astra sedan dizel otomatik elite paket var memnunum.136 beygir basınca gidiyor.yakıt maslak başakşehir sabah akşam klima acık ortalama 5,7 klimasız 5,4 lpg de bu performans bulamazsın.uzun yolda 4,8 ortalamayı yakaladığım oluyor.lpg ile bu ucuzlukta olmaz yolculuk

ŞahinD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sizinle aynı fikirdeyim ama maddi imkanlar edition + opsiyonlu pakete elverdi. Hurda arac indirimiyle 72.000 tl ye mal oldu. İnsallah pisman olmam

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel 2. el temiz araçlar mevcut.sıfır tercihi sizin tabiki ama 10-15 binde bir yaşında temiz bir dizel edition işinizi görürdü.

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende sizinle aynı fikirdeyim ama maddi imkanlar edition + opsiyonlu pakete elverdi. Hurda arac indirimiyle 72.000 tl ye mal oldu. İnsallah pisman olmam
Hayırlı olsun aracınız dizel benzin farketmez güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin inşallah

ŞahinD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elimde bulunan Hurda aracı cikarmak istedim. İlerleyen zamanda bi degisiklik yapabilirim o zaman

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun aracınız keyfini çıkarın