2017 Astra Sedan 1.4 T (e.plus & sport)

Tercihiniz?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

smh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Mesleki değişim sonucu '0' araba almayı planlıyorum. Araştırmalarım sonucu aralık ayını bekleme kararı aldım. Son olarak karar kıldığım 2017 opel astra sedan 1.4 t. Ancak Edition Plus + otomatik ile sport + manuel arasında kaldım.

Kendimi zorlayıp otomatik + sport almaktan vazgeçtim. Fiyat olarak bu ikisinden birini tercih etmeyi planlıyorum.

Öncelikle aralık ayını beklemek cazip avantajlar getirir mi? Opelin ciddi anlamda kampanya yaptığını (diğer markalara göre) göremedim, ben görememiş de olabilirim.

Düşüncem şu yönde; Otomatik+E.plus buna ek ekranlı multimedya ve park sensörü ya da geri görüş taktırayım diyorum. Sizlerin düşüncesi nedir? ne tavsiye edersiniz?

LPG taktırmayı düşünmüyorum. Olumsuz düşünceler mevcut araca zarar vermesini istemediğim için. Benzin tüketim oranlarını gördüm. LPG önerir misiniz?

Son olarak da performans artırıcı yazılımlar mevcut deneyen oldu mu? araca zarar vermeden ya da garantiye dokunmadan performansında gözle görülür bir artış oluyor mu?

Cevaplarınız için teşekkürler.

Edit: bayilerin özel indirimleri mevcut mudur? başka şehirdeki opel bayisinden daha uygun fiyat alma gibi bir durum olur mu?

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İki ay kadar evvel Opel Astra sedan 1.4 T. Edition Plus, otomatik aldım. Donanım ve performans olarak benim beklentilerimi fazlası ile karşılıyor. Aynı tarihlerde Renault kampanya yapmıştı, OYAK üyeliğimi kullandığım halde yeni kasa Megane sedan Opel'den pahalı geldiği için Astra'yı tercih ettim, memnunum, pişman değilim. Tavsiye ederim.

smh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki ay kadar evvel Opel Astra sedan 1.4 T. Edition Plus, otomatik aldım. Donanım ve performans olarak benim beklentilerimi fazlası ile karşılıyor. Aynı tarihlerde Renault kampanya yapmıştı, OYAK üyeliğimi kullandığım halde yeni kasa Megane sedan Opel'den pahalı geldiği için Astra'yı tercih ettim, memnunum, pişman değilim. Tavsiye ederim.
teşekkür ederim 'smihci' bey, donanım açısından eksik kalır mı düşüncesi mevcuttu arabayı kullanan birisi olarak görüşleriniz çok önemli. LPG taktırdınız mı ? Düşünüyor musunuz ?