2015 opel mokka 1.6 cdti cosmo at

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tun71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben test ettim parasının tuzlu olması haricinde çok güçlü bir araba nerede benzin turbolarla başa çıkabiliyor

tun71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca bi arkadaş çok yakıyor demiş ben dip gaz kullandım kısa testte 7.3 tüketti ortalama

stormlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mokka Otomatik

2 Eylülde bende dizel otomatik cosmo aldım. Daha önceki aracım ford cmax ti. Ford cmax ten sonra bu araçta süspansiyonlar bana çok sert geldi. Şanzıman bence iyi. Sorunlu DSG almaktan iyidir. Yakıt ortalamam 5.6LT karışık. Araç b sınıfına göre boyutları bence iyi. Yani corsa platformunda yükselmiş bir aracın boyutları ancak bu kadar olur. Malzeme kalitesi emsallerine göre iyi ancak cmaxe göre kötü. Torsiyon çubuğu arka süspansiyon bu arabaya olmamış. Multilink tam bağımsız süspansiyon olmalıydı.

Ongbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geri vites kamerası

Jeep ile aralarinda cok fark var. Oncelile gorunus mokka daha dikkat cekici , jeep arka stoplar hic hosuma gitmedi. Mokkanin kullanimi cok rahat sehir ici ve sehir disi hic yormuyor. İstanbul -Cesme arasi molasiz gittim , aractan indigimde yorgunluk sifir. Yakit tuketimine gelince ist trafiginde 780 km , sehir disi 950 de isik yandi , 52 lt depo icin performans iyi. Motoru cok sessiz , vites gecisleri cok iyi sarsma yok. Tek negatif yani arka koltuk tam 3 kisilik , 3 kisi oturunca ( 90-95 kg iri kiyim erkek ) kenarlarda oturanlarin kafasi cok rahat olmaz. Tavsiye eder misin dersen evet fakat kesinlikle cosmo paket ve maddi imkanlarin elverirse ergonomik deri koltuk al. Bayilerin gazina gelip on tampon koruma bari taktirma , montaj ayaklari kasislerde surtuyor ( tecrubeyle sabit ) , basamak ilk etapta sart degil ama cocuk varsa taktir , arka tampon koruma bari cok sart degil ama ayri bir hava katiyor. Necvox navi taktirirsan ( cyclon uzak dur ) geri gorus kamerasini sag plaka isigina taktir , sola taktirirsan arabanin sag arka tarfinda ölü nokta oluyor tam goremiyorsun. , maddi sikinti yok dersen orjinalini al derim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merhabalar, Multimedia cihazı için bir sorum var. Sağ arka tarafta ölü nokta olmaması için sola taktırmamız gerekmez mi? Acaba tarifte bir yanlışlık mı var ? Ben de taktıracağım da ondan soruyorum.

killforyou77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Multimedia cihazı için bir sorum var. Sağ arka tarafta ölü nokta olmaması için sola taktırmamız gerekmez mi? Acaba tarifte bir yanlışlık mı var ? Ben de taktıracağım da ondan soruyorum.

Merhaba , sol tarafa taktırınca sağ arkaköşeyi tam göremiyorsun ve yanılma riskin var. Benim en başta soldaydı daha önceden i30 ( kameratam otada fabrikasyon ) olduğu için ilk taktıklarında farkettim problemi , sağ tarafa aldırınca tam oturdu görüntü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...