2014 Model Opel araç satın alan yok mu aramızda

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2014 Model Opel araç satın alan yok mu aramızda

Cihangir_87 link' Alıntı:
Sanırım öyle ama bakmadanda duramıyorum foruma, bütün konuları incelemeye çalışıyorum  :)
Harun bey; Cosmo donanıma ek olarak Sunroof, Navi 650 ve Infinity Ses Sistemi opsiyonlarını dahil ettirdim.
Hayırlısı olsun.güzel seçim.O zaman nasıl geçer bilmiyorum.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende aracı aralık 2013 te sipariş verip ocak 2014 te aldım ve inanın vakit gerçekten geçmiyor . Aynı şekilde araç gelmediği için sadece forumu takip ettim , araç elimde olmadığı için çekindim . Fakat çekinilecek hiçbir şey  yokmuş aslında . Forum üyeleri gayet sıcakkanlı ve ilgili :) Araç gelene kadar astra j ler ile ilgili milyon tane video izlemişimdir. Rus-Alman-Türk test fabrika veri tanıtım videolarını ezberlemişimdir :) şansımda benim araç teslim tarihinden 1 hafta önce geldi umarım sizinkide çabucak elinize ulaşır :) Zaten bu sayede forumu tanımış oldum .  greatt

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Hayırlısı olsun.güzel seçim.O zaman nasıl geçer bilmiyorum.
Teşekkür ediyorum :)
VIII link' Alıntı:
Bende aracı aralık 2013 te sipariş verip ocak 2014 te aldım ve inanın vakit gerçekten geçmiyor . Aynı şekilde araç gelmediği için sadece forumu takip ettim , araç elimde olmadığı için çekindim . Fakat çekinilecek hiçbir şey  yokmuş aslında . Forum üyeleri gayet sıcakkanlı ve ilgili :) Araç gelene kadar astra j ler ile ilgili milyon tane video izlemişimdir. Rus-Alman-Türk test fabrika veri tanıtım videolarını ezberlemişimdir :) şansımda benim araç teslim tarihinden 1 hafta önce geldi umarım sizinkide çabucak elinize ulaşır :) Zaten bu sayede forumu tanımış oldum .  greatt
Yazdıklarınıza bakınca bir an kendimi gördüm 005hihih umarım en kısa sürede gelir artık hayırlısı :)

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cihangir_87 link' Alıntı:
Teşekkür ediyorum :) Yazdıklarınıza bakınca bir an kendimi gördüm 005hihih umarım en kısa sürede gelir artık hayırlısı :)
Umarım gelir :) Aracı ilk sipariş verdiğimiz gün showroomdaki aracı alıp gitmeye kalktım bir ara :D :D :D  005hihih yeni bir şey alıp beklemek hiç bana göre değil :D Allah sabır versin :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunlar tatlı heyeceanlar güzel şeyler sizleri gayet iyi anlıyorum. Ben aracı aldğımda izmirde limana gelmek üzereydi bir hafta sürmüştü. Sabırsızlandığımı anımsıyorum, ama dediğim gibi güzel telaşlar bunlar tadını çıkarın. Aracı kullnamya başladıktan sonra yakıtından şikayetleriniz olacak, şurasına bunu yaptırayım burasına bunu takyırayım derdiniz olacak. Olmadı MTV yi dert edeceksiniz, kaskonuz bitecek, trafik sigortanız yenilenmesi gerekecek, 15 bin bakımı şusu busu bir sürü ızdırabınız olacak. ևizecekler, çizmeye yeltenecekler, üzerine top gelecek, güneş kavuracak felan filan bir sürü iş. Tadını çıkar beklemenin.  ;D

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bunlar tatlı heyeceanlar güzel şeyler sizleri gayet iyi anlıyorum. Ben aracı aldğımda izmirde limana gelmek üzereydi bir hafta sürmüştü. Sabırsızlandığımı anımsıyorum, ama dediğim gibi güzel telaşlar bunlar tadını çıkarın. Aracı kullnamya başladıktan sonra yakıtından şikayetleriniz olacak, şurasına bunu yaptırayım burasına bunu takyırayım derdiniz olacak. Olmadı MTV yi dert edeceksiniz, kaskonuz bitecek, trafik sigortanız yenilenmesi gerekecek, 15 bin bakımı şusu busu bir sürü ızdırabınız olacak. ևizecekler, çizmeye yeltenecekler, üzerine top gelecek, güneş kavuracak felan filan bir sürü iş. Tadını çıkar beklemenin.  ;D

sonra ortalama tüketim 10,5 olcak lpg bölümüne gelceksiniz benim yanımaa :D
değil mi Harun Bey :D

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
Umarım gelir :) Aracı ilk sipariş verdiğimiz gün showroomdaki aracı alıp gitmeye kalktım bir ara :D :D :D  005hihih yeni bir şey alıp beklemek hiç bana göre değil :D Allah sabır versin :)
Bende showroomda araçları görünce opsyonlardan vazgeçip sadece cosmo donanımlı araçmı alsam diye düşündum ama 2014 araçlar içersinde düz vites cosmo yoktu ilk parti için greatt

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:

benzin göstergesine bir bant yapıştırın rahat rahat binin arada bir bakarsınız uyarı sesi geldikçe doldurun

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3 aya yakın da ben beklemiştim ama beklediğinize deyecek emin olun...