2014 Model Opel araç satın alan yok mu aramızda

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2014 Model Opel araç satın alan yok mu aramızda

adRe J link' Alıntı:
1 ay da ben beklemiştim ama inanın forum sitesine bakarak geçmiyor bu kesin :) bu siteye baktıkça zaman geçiremez olmuştum eylül-ekim arasını :)
Sanırım öyle ama bakmadanda duramıyorum foruma, bütün konuları incelemeye çalışıyorum  :)

harunhoca link' Alıntı:
Sipariş olarak ne verdiniz ne geliyor tam olarak?
Harun bey; Cosmo donanıma ek olarak Sunroof, Navi 650 ve Infinity Ses Sistemi opsiyonlarını dahil ettirdim.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cihangir_87 link' Alıntı:
Sanırım öyle ama bakmadanda duramıyorum foruma, bütün konuları incelemeye çalışıyorum  :)
Harun bey; Cosmo donanıma ek olarak Sunroof, Navi 650 ve Infinity Ses Sistemi opsiyonlarını dahil ettirdim.
ohhhhh be full+full olmuş tadından yenmez onun special_Yeah. Flexride düşünseydiniz keşke güzel giderdi. okkk

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sabredememen gayet doğal. Yaşınız itibariyle HB dir şimdi o. Yaşınızdan dolayı performansı da seveceğinizden flexride tam size göreydi ama hayırlısı olsun. İyi günlerde kullanırsın umarım da geçmeyecek sana bu iki ay. Yalnız sana şu kadarını söyleyeyim, forumu iyi takip et, burada düzgün insanlar çoğunlukta ve çok doğru bilgiler öğrenebilirsin. Dostluklar da cabası.

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sabredememen gayet doğal. Yaşınız itibariyle HB dir şimdi o. Yaşınızdan dolayı performansı da seveceğinizden flexride tam size göreydi ama hayırlısı olsun. İyi günlerde kullanırsın umarım da geçmeyecek sana bu iki ay. Yalnız sana şu kadarını söyleyeyim, forumu iyi takip et, burada düzgün insanlar çoğunlukta ve çok doğru bilgiler öğrenebilirsin. Dostluklar da cabası.
ևok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için. Flexiride'ı ilk başta düşünüyordum ama araçlara zam gelince vazgeçmek zorunda kaldım bu opsiyonlar yeterli dedim ;) Forumuda uzun zamandır takip ediyordum büyük bir astra hayranı olarak ama birşeyler yazmıyordum aracım yok diye :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için. Flexiride'ı ilk başta düşünüyordum ama araçlara zam gelince vazgeçmek zorunda kaldım bu opsiyonlar yeterli dedim ;) Forumuda uzun zamandır takip ediyordum büyük bir astra hayranı olarak ama birşeyler yazmıyordum aracım yok diye :)
Artık aracınız var kutlarım sizi. tahmin ettiğim gibi HB değil mi? 26 yaşında olup da sedan dersen ilginç olur? hahaha

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşallah süper seçim olmuş, flexride olsa tam olacakmış. Renk ve fiyat nedir acaba ?
Birde o infinity ses sistemini merak ediyorum acaba nasıl olur araç gelse de öğrensek.

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Artık aracınız var kutlarım sizi. tahmin ettiğim gibi HB değil mi? 26 yaşında olup da sedan dersen ilginç olur? hahaha
Evet doğru tahmin ettiniz HB okkk Beyaz renk, düz vites.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet doğru tahmin ettiniz HB okkk Beyaz renk, düz vites.
Tekrar hayırlı olsun, gerçekten güzel tercih ve donanımlar. Şahsen beyaz değil de daha farklı bir renk tercih etmenizi önerirdim ama zevk meselesi tabi. Astrada son derce hoş ve farklı renk kartelası vardı ve ayrıca fiyat farkı da yoktu. Siz beğenerek tercih ettiğinize göre bize hayırlı olsun, iyi günlerde zevkle kullanın demekten başka bir şey düşmez. okkk

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Maşallah süper seçim olmuş, flexride olsa tam olacakmış. Renk ve fiyat nedir acaba ?
Birde o infinity ses sistemini merak ediyorum acaba nasıl olur araç gelse de öğrensek.
Teşekkür ederim :) araç beyaz renk olucak, şuan için fiyat sabitleyemiyorlar aracın geldiği anda geçerli olan fiyatlar üzerinden işlem yapacaklarmış. Infinity benimde merak ettiğim bir konu gelince göreceğiz bakalım ;)

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Tekrar hayırlı olsun, gerçekten güzel tercih ve donanımlar. Şahsen beyaz değil de daha farklı bir renk tercih etmenizi önerirdim ama zevk meselesi tabi. Astrada son derce hoş ve farklı renk kartelası vardı ve ayrıca fiyat farkı da yoktu. Siz beğenerek tercih ettiğinize göre bize hayırlı olsun, iyi günlerde zevkle kullanın demekten başka bir şey düşmez. okkk
Haklısınız ama ençok beyaz rengin yakıştığını düşünüyorum şahsen, oyüzden tercihim beyaz renkten yana oldu :)