2013 trafik cezaları

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Trafikte kural tanımam diyen ne kadar adam varsa bu oranlar az bile gelir.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gürültülü ve yüksek dumanlı egsoz taktırmak. 166 TL
İyi bunun cezası fazla değilmiş desem kavga çıkar dimiii :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gürültülü ve yüksek dumanlı egsoz taktırmak. 166 TL
İyi bunun cezası fazla değilmiş desem kavga çıkar dimiii :D

Bir keresinde uzun yola gittiğimde trafik uygulaması vardı.Hem radar uygulaması hemde emniyet kemeri.Önümde bir kia kamyonet vardı sürücüsü polisle kavga ediyodu.''arkadaş bütün radar uygulamarı bugünümü buldu bu akdar olurmu'' falan diye.Polise sordum hayırdır bu ne şiddet böyle.Polis dedi ki, 150 km yol gelmiş 6 defa radara girmiş isyan ediyo dedi.

Geleceğim nokta şu, arabasında gürültülü egsoz olan biri günde 10 defa 166 lira ceza yerse bu ceza ne kadar düşük gelir :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
emniyet şeridini kullanmak 600 TL civarı olacak.

Artık emniyet şeridi için yeni bir uygulama daha var seyir halinde bir sürücü emniyet şeridini ihlal eden plakası açık bir şekilde resmi çekilen sürücüye dayanacaklar cezaya.... hadi bakalım kurallara uyan sürücüler görev sizi bekler verin kural tanıman adamlara odunu. :sopa:

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Artık emniyet şeridi için yeni bir uygulama daha var seyir halinde bir sürücü emniyet şeridini ihlal eden plakası açık bir şekilde resmi çekilen sürücüye dayanacaklar cezaya.... hadi bakalım kurallara uyan sürücüler görev sizi bekler verin kural tanıman adamlara odunu. :sopa:

kırmızı ışık, emniyet şeridi ihlali, kaldırım ve yaya geçidi üzerine park.. bunun gibi fotoğraf ile belgelene bilecek herşeyi kabul edecekler.. Bak ülke nasıl kalkınıyor :D Ne borç kalır ne açık.. Hatta her 10 ihlali belgeleyene 100tl hediye verecekler, o zaman görürürüm ben kurar ihlali yapabliyorlarmı bakalım :rakir:

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bir keresinde uzun yola gittiğimde trafik uygulaması vardı.Hem radar uygulaması hemde emniyet kemeri.Önümde bir kia kamyonet vardı sürücüsü polisle kavga ediyodu.''arkadaş bütün radar uygulamarı bugünümü buldu bu akdar olurmu'' falan diye.Polise sordum hayırdır bu ne şiddet böyle.Polis dedi ki, 150 km yol gelmiş 6 defa radara girmiş isyan ediyo dedi.

Geleceğim nokta şu, arabasında gürültülü egsoz olan biri günde 10 defa 166 lira ceza yerse bu ceza ne kadar düşük gelir :)

Hepsine en alt kadameden girdiyse, bi sıkımlık canı kalmıştır zaten :D 15 erden 90 ceza puanı yapar. Belkide sen gördüğünde ehliyet gittiği için bağırıyordur:D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bence trafik cezalarının en azı 1000TL den başlamalı. Yaptığınız en basit park ihlali bir engelli arkadaşımızın hayatını felç ediyor. Onun için ki ucuz olmasın.

Nokia 3310'umdan gönderildi.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Egzost cezasında genelde arabayı bağlıyorlar abi 2. 3. cezaya bırakmıyolar :) Bende işin kolayını buldum son susturucuyu orjinal yaptım.Egzos ucu bile yok..Orta susturucu ve kat. iptal ettirdim sadece gaza abandığımda cızırtı yapıyor yoksa ses yok :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis farıma dokunmayın arkadaş :D çok şekil oluyor ya :) bir tek kural ihlalim o ya :D arkadaşlar birde şu emniyet şeridini ceza vermeseler bile kullanmak akıl karı değil ya. dayımın düğün günü geç kaldım diye trafikte emniyetten yapıştırayım dedim . biri bariyere vurmuş daha önce bariyer emniyet şeridine doğru çıkık duruyor birde tır sıkıştırdımı sana yemin ediyorum fren pedalının üstüne çıktım zıpladım arabayı durdurdum ama ne kadar dua varsa ettim peşindende. artık tırcı bilerekmi yaptı anlamadım ama iyi bir ders oldu :) corsanın frenlerini böylece test etmiş olduk ayrıca :D