2013 Astra Sedan camların kendiliğinden açılması

alibarıs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar, camlarda bir sorun var. Akşam arabayı park ettim ,sabah geldiğimde sağ ön cam sonuna kadar açılmış. Sağ arka camda yaklaşık dört parmak kadar açılmış olarak buldum. Herhalde camları kapatmayı unuttum diye düşündüm.Buolaydan sonra özellikle camları kontrol ettikten sonra arabadan iniyorum .Geçen akşamda sağ arka cam yarıya kadar kendiliğinden açılmış.Daha önce başına böyle bir olay gelen varmı.Servise götürdüm ,baktılar kontrol ettiler program yüklediler birşey yok dediler.Tedirgin oluyorum camlar kendiliğinden açılınca bu sefer hırsızlık veya araca bir zarar gelecek diye ...Ne önerirsiniz ? teşekkürler...

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astra Sedan camların kendiliğinden açılması

Araçlarımızın anahtarlarının algılama mesafesi çok fazla. Geçen sene test etmiştim, 6. katta site içerisindeki binadan site dışındaki aracımın (hem yükseklik fazla hem de yatay mesafe fazlaydı) kapılarını kilitlemiştim.
Büroda, evde anahtarı cebinizde taşıyorsanız otururken kendiliğinden düğmesine basmış olabilir misiniz? Belli bir süre açma tuşuna basılı tutulduğunda camlar açılıyor diye biliyorum.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

chiv link' Alıntı:
Araçlarımızın anahtarlarının algılama mesafesi çok fazla. Geçen sene test etmiştim, 6. katta site içerisindeki binadan site dışındaki aracımın (hem yükseklik fazla hem de yatay mesafe fazlaydı) kapılarını kilitlemiştim.
Büroda, evde anahtarı cebinizde taşıyorsanız otururken kendiliğinden düğmesine basmış olabilir misiniz? Belli bir süre açma tuşuna basılı tutulduğunda camlar açılıyor diye biliyorum.
anahtarın uzun süre basılı kaldıgı bir konumda 4 camıda acması lazım arkadasımızın sadece sag camlarda acılma var

alibarıs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet sorun şimdilik sağ camlarda görünmekte..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynısı benim de başıma geldi.ben hırsızlık teşebbüsünden şüphelenmiştim

alibarıs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bakalım ne olacak bekleyelim. belki tekrar yüklemeden sonra sorun çözülür.gerçi programında herhangi birşey çıkmamıştı..Normal görünüyordu..

alibarıs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrar selam arkadaslar bu sabahta yine arka sag cam 4 parmak kadar acilmis. Sinir oldum  ya. Bu sefer farkli bir servise gotureyim baska care yok .yada  opel merkezemi bildirmek gerek  ne yapacagimi sasirdim .....

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok ilginç bir durum