2013 Astra J 1.4 140hp Cosmo + Navi 600

onrkynr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Daha önce flex-ride olarak açmıştım ancak bekleme süresinin fazla oluşu nedeniyle vazgeçtim gibi. Şu an 2013 Cosmo Active Select 1.4T 140 hp + Navi 600 orjinal sisteme 56.900,0 fiyat istiyorlar. Sizce bu fiyat uygun mudur ya da pazarlıkla nerelere gelebilirim yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler.

Saygılarımla,

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astra J 1.4 140hp Cosmo + Navi 600

Fiyatları bilmiyorum yanlış yönlendirme yapmış olmayım
Ama şimdiden hayırlı olsun aracınız..  m34444

onrkynr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Fiyatları bilmiyorum yanlış yönlendirme yapmış olmayım
Ama şimdiden hayırlı olsun aracınız..  m34444

teşekkür ederim inşallah hayırlısı olsun. Araç alırken neleri talep edeyim hediye olarak bir fikriniz var mı? forumdan gördüğüm kadarıyla extra şeyler istenmemiş ancak boya ve/veya motor koruma, paspas, ilk yardım ve yangın tüpü vs haricinde neler istenebilir.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen açtığınız başlıkta test etmediğinizi söylemiştiniz. Test etme fırsatınız oldu mu? 170hp giu ile kıyaslıyordunuz çünkü.

onrkynr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Geçen açtığınız başlıkta test etmediğinizi söylemiştiniz. Test etme fırsatınız oldu mu? 170hp giu ile kıyaslıyordunuz çünkü.

cumartesi günü test ettim aracı Gedizlerde. giu'ya göre performans düşük ancak yine de beni tatmin etti. Donanım ve diğer özellikleri ile almaktan çekinmeyeceğim bir araç, içime sindi yani. bir kaç viraja sert girdim, araç hiç kendinin bırakmadı, kısa süreli bir test olsa da bu da güven verici artı bir özellik.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onrkynr link' Alıntı:
cumartesi günü test ettim aracı Gedizlerde. giu'ya göre performans düşük ancak yine de beni tatmin etti. Donanım ve diğer özellikleri ile almaktan çekinmeyeceğim bir araç, içime sindi yani. bir kaç viraja sert girdim, araç hiç kendinin bırakmadı, kısa süreli bir test olsa da bu da güven verici artı bir özellik.

O zaman şimdiden hayırlı olsun  bravoo Sizi üzmeyecektir :)
Cosmo paket almanız iyi olmuş. En iyi özellik AFL diyor cosmoya sahip olan arkadaşlar. Bende videolarını izlemiştim, harika bir özellik gerçekten  bravoo
Ancak Navi600 multimedia sisteminde Türkiye haritası yetersiz diyorlardı. Bilgi sahibi olan arkadaşlar cevap vereceklerdir konuyla ilgili.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Karter koruma isteyebilirsiniz  okkk

onrkynr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
O zaman şimdiden hayırlı olsun  bravoo Sizi üzmeyecektir :)
Cosmo paket almanız iyi olmuş. En iyi özellik AFL diyor cosmoya sahip olan arkadaşlar. Bende videolarını izlemiştim, harika bir özellik gerçekten  bravoo
Ancak Navi600 multimedia sisteminde Türkiye haritası yetersiz diyorlardı. Bilgi sahibi olan arkadaşlar cevap vereceklerdir konuyla ilgili.

beni de en düşündüren nokta o. Geçen seneki paketlerde geri görüş sistemi yokmuş ancak bunda mevcut ve iyileştirmeler yapıldı diye söyledi satıştaki arkadaş. Ayrıca sonradan takılan sistemlerde bluetooth konuşma ve ses kalitesinde problemler olduğu bildirildi. Açıkçası navigasyon sisteminde güncelleme olacağını düşünerek kafama takmıyorum, araç içinde ilave özellikleri nedir onları merak ediyorum. Sizin bilginiz var mı NAV600 ile ilgili? Teşekkürler.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navi600 tek güzelliği görselliği  :D
Bi yere gidecekseniz haritaya pek güvenmeyin kendizini başka yerde bulabilirsiniz.yada biraz fazla yakıt harcayabilirsiniz  011zaa

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onrkynr link' Alıntı:
beni de en düşündüren nokta o. Geçen seneki paketlerde geri görüş sistemi yokmuş ancak bunda mevcut ve iyileştirmeler yapıldı diye söyledi satıştaki arkadaş. Ayrıca sonradan takılan sistemlerde bluetooth konuşma ve ses kalitesinde problemler olduğu bildirildi. Açıkçası navigasyon sisteminde güncelleme olacağını düşünerek kafama takmıyorum, araç içinde ilave özellikleri nedir onları merak ediyorum. Sizin bilginiz var mı NAV600 ile ilgili? Teşekkürler.

Benim aracımda navigasyon yok, ancak haritanın büyük şehirlerde çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ama arkadaşın dediği gibi sonradan takılan sistemlere göre çok ama çok daha güzel ve orjinal duruyor.