2012 HB Astra D Modunda Titreme Sorunu

• Konuyu başlatan Özkan kaya
  • Başlangıç tarihi
Ö

Özkan kaya

Bilgi Girilmemiş
2012 Astra otomatik hb aracım ışıklarda durduğunda D konumundayken frene basınca devir saatinde oynama olmamasına rağmen titriyor titreme rahatsız edici boyutta. N de veya P de frene basınca hiçbir şekilde titreme yok ama trafikde ışıklarda tam durunca D konumda frene basınca titreme oluyor. Kaç ustaya gittiysem bulamadılar. Sebebi nedir ustam

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Kaç km'de araç birde aracın çekiş durumu nasıl otomatik araç baskı balata da sorun olabilir.

Ö

Özkan kaya

Bilgi Girilmemiş
62 binde çekişte sorun yok hizlanmada sorun yok. Bizim bu araçlar tam otomatikdegilmibaskibalatami var bunlarda?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Özkan bey öncelikle geçmiş olsun, profil bilgilerinizde 2009 model astra araca sahip olduğunuzu belirtmişsiniz ancak açtığınız başlıkta 2012 model araçtan bahsediyorsunuz. Aracınız H kasamı J kasamı ? Kasa tipine göre titreme sorunuyla ilgili olarak size bilgi aktarabiliriz. Saygılar...

Ö

Özkan kaya

Bilgi Girilmemiş
2012 j kasa hb otomatik aracımız.

Ö

Özkan kaya

Bilgi Girilmemiş
Özkan bey öncelikle geçmiş olsun, profil bilgilerinizde 2009 model astra araca sahip olduğunuzu belirtmişsiniz ancak açtığınız başlıkta 2012 model araçtan bahsediyorsunuz. Aracınız H kasamı J kasamı ? Kasa tipine göre titreme sorunuyla ilgili olarak size bilgi aktarabiliriz. Saygılar...

Merhaba 2012 otomatik Astra hb j kasa aracimiz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Boğaz kelebeği map maf sensörlerin temizle sonrasında şanzuman yağı değişmediyse değiştir

Ö

Özkan kaya

Bilgi Girilmemiş
Boğaz kelebeği map maf sensörlerin temizle sonrasında şanzuman yağı değişmediyse değiştir
Söylediğin herşeyi yaptılar ben kendimce külbütör den olurmu diye düşünüyorum ama külbütör olsa bilgisayara bağlanınca çıkmazı?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Söylediğin herşeyi yaptılar ben kendimce külbütör den olurmu diye düşünüyorum ama külbütör olsa bilgisayara bağlanınca çıkmazı?
Külbütör den hava alırsa fakire duser fakir karışım uyarısı verir araç ve külbütör kapağına bak tıslama sesi varmı

Ö

Özkan kaya

Bilgi Girilmemiş
Külbütör den hava alırsa fakire duser fakir karışım uyarısı verir araç ve külbütör kapağına bak tıslama sesi varmı
Tislama sesi yok. Ben kendimce şöyle mantık yürüttüm kulbutorun içindeki kanallarda tıkanma varsa veya tam işlevini yapmıyorsa ondan olabilir dedim ama bı tarafdanda eğer külbütör se n de veya P de veya r de frene basınca neden yapmıyor?