2012 Astra H OPC Line

ec0Tec06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mükemmel gözüküyor araç ötesi yok emeğiniz ortada kazasız belasız kullanın :good:

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
ALLAH kaza bela vermesin. Maşallah çok güzel sade orjinal bir görüntü çıkmış. Aynısını yapmak istiyorum. Şuan malum kış. bahara doğru inşallah bende böle yapmaya başlarım. Yardımlarına ihtiyacım olacak ;)

Teşekkür ederim siz niyetine girin ben yardımcı olurum :)

Mükemmel gözüküyor araç ötesi yok emeğiniz ortada kazasız belasız kullanın :good:

Çok teşekkürler beğendiginize sevindim..sizlerde kazasız belasız insallah

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can eğer pazar günü bursada olacaksan kardeşim buluşmaya gideceğiz ona göre .. Varsa opelciler haber et tanıdığın..

tilsim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim siz niyetine girin ben yardımcı olurum :)

Çok teşekkürler beğendiginize sevindim..sizlerde kazasız belasız insallah

Haydi bismillah.
Sinyal cercevesi ile basladim. Ne pahali birseymis arkadas. Gözü kararttim aldim valla ne yapayim :)
Montaji kolaymis. Yarin resimleri eklerim artik.

By_C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haydi bismillah.
Sinyal cercevesi ile basladim. Ne pahali birseymis arkadas. Gözü kararttim aldim valla ne yapayim :)
Montaji kolaymis. Yarin resimleri eklerim artik.

Montajı yaptınızmı hocam bende almayı düşünüyorum ama can kardeşimin söylediği yöntem çok kafama yatmadı. Japon silikon yapmadan düzgünce simetrik nasıl montajlanır bu meret:)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Montajı yaptınızmı hocam bende almayı düşünüyorum ama can kardeşimin söylediği yöntem çok kafama yatmadı. Japon silikon yapmadan düzgünce simetrik nasıl montajlanır bu meret:)

geride durmasını gözünüze kötü gelmiyorsa ikisinide aynı hizada yapıştırabilirsiniz..ben orjinal gibi olsun istedim buda bu şekilde mümkün..zaten bi tarafta sıkıntı olmuyor..

1 senedir sıkıntısız kullanıyorum..

ayrıca diger konuda Boran beye sormuşşunuz..eğer öyle durmasını istiyorsanız cok basit zaten 2 dk iş.

farkındaysanız çerçeveler çok geride duruyor yani kapıya dayanmışlar..

15358d1373537899-opel-corsa-sinyal-cercevesi-montaj-fotograf0055.jpg

15359d1373538222-opel-corsa-sinyal-cercevesi-montaj-fotograf0157.jpg

benim bu şekilde içime sinmedi bende orjinali gibi olsun istedim..

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet güzel olmuş. Siyah araca daha çok yakışıyor bu çerçeveler. Aliexpress te falan uygun bulunmaz mi şu meret:)

By_C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle kardeşim cevap için çok sağol muattab bulmak çok güzel:)

Ellerine sağlık görüntü olarak senin montajın çok hoş. Ama sinyal tırnağını esnetme, japonlama benim tercih edeceğim seyler değil. Sıkıldığımda sökmem lazım.

Geride durması kapı açılıp kapanmasına sıkıntı çıkarmassa çok problem olmaz gibi benim için. Biri ileride biri geride olmasın, simetrik olsunlar yeterli. 2dakikalık iş demişsiniz bunun püf noktası nedir acaba? Resimlerini alıntı yaptığınız recep beyede sordum diğer forumda sinyalin boşluğunu genişletmek, tekerlek yönünde kesmek, zımparalamaktan söz etti.

İşin özü kesme, zımparalama, sinyal tırnağını eğme, bükme, japon yapıştırıcısı olmadan nasıl montaj yaparız, yardımcı olursanız çok sevinirim.

geride durmasını gözünüze kötü gelmiyorsa ikisinide aynı hizada yapıştırabilirsiniz..ben orjinal gibi olsun istedim buda bu şekilde mümkün..zaten bi tarafta sıkıntı olmuyor..

1 senedir sıkıntısız kullanıyorum..

ayrıca diger konuda Boran beye sormuşşunuz..eğer öyle durmasını istiyorsanız cok basit zaten 2 dk iş.

farkındaysanız çerçeveler çok geride duruyor yani kapıya dayanmışlar..

15358d1373537899-opel-corsa-sinyal-cercevesi-montaj-fotograf0055.jpg

15359d1373538222-opel-corsa-sinyal-cercevesi-montaj-fotograf0157.jpg

benim bu şekilde içime sinmedi bende orjinali gibi olsun istedim..

By_C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela bahsettiğiniz yöntemle kapıya bu kadar yakın olacaksa, şu ayar benim için yeterli.
10477524_711564925636021_1979246038153375906_n.jpg

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela bahsettiğiniz yöntemle kapıya bu kadar yakın olacaksa, şu ayar benim için yeterli.
10477524_711564925636021_1979246038153375906_n.jpg

abi zımpara vs geride kaldığı için yapılmış şaçma işler olmuş..kaportaya zararmı verilir bi cerceve için..ben onun için 20-25 tl lik sinyalin tırnağını açtım sadece :)

böyle geride durması sorun değilse ikinsinide bu şekilde geride montajlayabilirsiniz.yuvalar kurtarıyor geride..yani ekstra bi işleme gerek yok..sinyali cıkarıp çerçeveye oturtun daha sonrada çerçevelerin arkasındaki bantı açıp montajı yaparsınız..