2012 Astra H OPC Line

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah gayet güzel olmuş güle güle kullanın içerinin havası değişmiş :) Sağ sol havalandırma ızgaralarını yapcaktınız yapmamışsınız onlarda gri olsa çok hoş olur :) Bu arada kapı kolları çok iyi durmuş sökülmesi nasıl kolaymı ugrastırıyorumu :)

Eyvallah hocam sağolasın :) havalandırma ızgaralarını kırma pahasına çektim olmadı bi arkadastan yardım aldım ancak ne yapsak çıkmadılar..:sopa:

kapı kolları çok basit..ince uçlu duz tornavida ile alttan saglı sollu tırnaklardan kurtarıp yukarı asılınca çıkıyorlar....hem şık durdu hemde olası çizilmelerin önüne geçmiş olduk..:bir:

birde kadran çerçevelerine bir çözüm bulabilsem cok iyi olucak..

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ızgaralar baya sağlam o zmn benimkilerde lök geliveriyo :D Kapı kolları hoş olmus bende ilerleyen zamanlarda aklımda kaplayım :)

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah hocam sağolasın :) havalandırma ızgaralarını kırma pahasına çektim olmadı bi arkadastan yardım aldım ancak ne yapsak çıkmadılar..:sopa:

kapı kolları çok basit..ince uçlu duz tornavida ile alttan saglı sollu tırnaklardan kurtarıp yukarı asılınca çıkıyorlar....hem şık durdu hemde olası çizilmelerin önüne geçmiş olduk..:bir:

birde kadran çerçevelerine bir çözüm bulabilsem cok iyi olucak..

Kadran için tek çözüm söküp boyamak sanırım maalesef. Söküp takmak bir el becerisi, boyamak ayrı el becerisi. Şunun için parça üretseler güzel olacaktı.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadran için tek çözüm söküp boyamak sanırım maalesef. Söküp takmak bir el becerisi, boyamak ayrı el becerisi. Şunun için parça üretseler güzel olacaktı.

aslında kaligrafi kalemle boyayan olmuş ancak ne kadar sağlıklı olur bilemedim..ilerleyen zamanlarda yine folyo ile denemeyi düşünüyorum tabi keşke parça olsa.

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında kaligrafi kalemle boyayan olmuş ancak ne kadar sağlıklı olur bilemedim..ilerleyen zamanlarda yine folyo ile denemeyi düşünüyorum tabi keşke parça olsa.

Kaligrafi kalemi ile boyayıp üzerine kalıcı olması için vernik çekenler sıkıntı yok demişler ama uzun vadede ne olacağı konusunda bir yorum göremedim. Folyo ile daha sağlam olabilir ama bu sefer de takonun camlarına falan bulaşma riski olmaz mı?

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaligrafi kalemi ile boyayıp üzerine kalıcı olması için vernik çekenler sıkıntı yok demişler ama uzun vadede ne olacağı konusunda bir yorum göremedim. Folyo ile daha sağlam olabilir ama bu sefer de takonun camlarına falan bulaşma riski olmaz mı?

kalem ile boyamayı pek göze alamıyorum.bende biraz takıntı var şimdi boyarken taşar eder sonra pişman olurum gibi geliyor..folyo ile güzelce kaplanır ancak folyo tutarmı yada düzgün kaplamak için sökmek gerekiyor.onada cesaret edemem sanırım :)

arkadaslar birde bana bu parçadan lazım yardımcı olabilecek varmı acaba aramızda??

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalem ile boyamayı pek göze alamıyorum.bende biraz takıntı var şimdi boyarken taşar eder sonra pişman olurum gibi geliyor..folyo ile güzelce kaplanır ancak folyo tutarmı yada düzgün kaplamak için sökmek gerekiyor.onada cesaret edemem sanırım :)

arkadaslar birde bana bu parçadan lazım yardımcı olabilecek varmı acaba aramızda??

Bana da lazım Can :D Acaba bulabilir miyiz ebay'da ?

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaplamalar çok güzel olmuş aga bütünlük sağlamış kokpitte :) Kadran çemberlerinimi boyamak istiyorsun ? Sökmesi basit onu kaplasak olur bence :) Ben akşam bi bakıyım nasıl bişey yapabiliriz diye benimde kanıma girdiniz şimdi ya :))

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme: