2012 Astra H OPC Line

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuş güle güle kullanın benim yapmak istediklerimin yapılmış halini gördüm :), bunlara ilave olarak dizel olduğundan birde chıp düşünüyorum maddi durumları ayarlıyayım bakalım yapıcam hepsini inşallah...

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuş güle güle kullanın benim yapmak istediklerimin yapılmış halini gördüm :), bunlara ilave olarak dizel olduğundan birde chıp düşünüyorum maddi durumları ayarlıyayım bakalım yapıcam hepsini inşallah...

teşekkür ederim..sormak istediginiz birşey olursa yardımcı olurum :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cosmo bi xenon farları yaptırsan çok daha güzel olur bence Can..Aracının rengi ve yükselttiğin havası ile cosmo çizgisinde :sulanma:;)

Ayrıca videoda lambalar açıldığında ortamı hafif karartıyorlar..Sanıyorum ki gündüz ya da hafif karanlık ortamlarda seyir lambaları tarzındaki ledler pek randıman sağlamıyor... :confused:

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cosmo bi xenon farları yaptırsan çok daha güzel olur bence Can..Aracının rengi ve yükselttiğin havası ile cosmo çizgisinde :sulanma:;)

Ayrıca videoda lambalar açıldığında ortamı hafif karartıyorlar..Sanıyorum ki gündüz ya da hafif karanlık ortamlarda seyir lambaları tarzındaki ledler pek randıman sağlamıyor... :confused:

Serdarım valla haklısın şu işi halletmedikmi içim rahat etmicek gibi..yapmışken cosmo farı yapalım sensör işinide hallettikmi muayene sorunumuzda kalmaz..peki bu bixenonlar yani cosmoda kullanılanlar afl mi acaba ?

Çok güzel maşallah, Allah kaza bela vermesin...

Eyvallah kardesim sagolasın :)

333opc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin çok güzel olmuş. önerim opel astra cosmo farı takarsanız içi siyah olan çok yakışır.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdarım valla haklısın şu işi halletmedikmi içim rahat etmicek gibi..yapmışken cosmo farı yapalım sensör işinide hallettikmi muayene sorunumuzda kalmaz..peki bu bixenonlar yani cosmoda kullanılanlar afl mi acaba ?

Aslında bakarsan Can, AFL ile Xenon Astra H ön farları aynı fiziksel olarak..En azından ben farkını baktığımda göremedim...Sinyalin, projektörlerin,parkların konumu ve görüntüsünde fark yok...Fakat muhtemelen farın altına takılan afl beyinleri ile fark edilebilir..Normalde xenon beyinleri takılıyor alttaki soketlere..Aflde ise ekstra olarak afl powermodülü var...Ayrıca afl li astra h cosmo farları sadece direksiyonun ve aracın seviyesine göre sağa sola dönüyor ekstra olarak...Onun dışında cosmo xenonu ile çalışmaları aynı..Bi-xenon var mesela her ikisinde de, yukarı-aşağı hareket ediyor...Yani orj xenonlar bile işini görür..Üstelik onlar siyah zeminli oluyor ve projektörleri de çok iyi görünüyor...Forumdan patriot isimli arkadaşımız yapmıştı mesela, ondan da destek alabilirsin..Ben astra h a pek hakim değilim ama o da belki xenon yaptırırken afl olayına da göz atmıştır..

Demem o ki; bana kalırsa junyan,munyan,fitajasü vs gibi farlarla aracındaki havayı bozma...Gerçekten de şu an çok iyi yürüyorsun ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılım attıralım can, headers yaptıralım, katalizör iptal ettirelim, egr varsa onuda sökelim, elime levyeyi aldım gelyorum can, kaç kaç kaç :D