2011 Fiat Bravo 1.6 120 HP M.Jet Hakkındaki Düşünceleriniz ???

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
begenıyorum o kasaları alınır arabalar ...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araba sürmüşlüğüm var buram buram fiat kokuyor fiyatıda makul sunduklarına göre.. ama kesinlikle dynamicden aşağısını almayın active var galiba giriş modeli o bom boş dynamicde asist kit var yağmur sensörü far sensörü elektrikli katlanır ışığa duyarlı aynalar falan bu asist kite dahil dynamicden aşağısı alınmaz.. sportstyle duallogic 1.4 olanı alırsanız güzel olur ama arabanın keyfinden yenmez fiatın duallogic şanzımanları düz vitesden de az yakıyormuş.. heleki imkanınız varsa 1.6 multi jet duallogic alsanız süper olur..

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. arkadaşın babası tofaş çalışanı makul fiyata alıyorlar bu aracı. en fullune 47.500 fiyat çektiler. daha güzel bi fiyata alınacak bu araba. o yönden de baya iyi.

araç bu resimdeki gibi olucak aynı.

27309962vni.jpg

şu an çıkanlarda tek farklılık farların siyah zeminli olması. resimdeki araçtan tek farkı o olucak.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahh şöyle bir motor opelde olsaydıı 1.6 dizel

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bravo bılmem de.linea ve punto hakkında pek iyi seyler duymadım..araclar kağıttan yapılma falan dıyorlardı:) tamircinin biri punto icin guvenlık namına aracta bırsey yok demıstı..ne kadar dogru blmem..soleym dedm

19HKN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiat'ın tasarımları hoşuma gitmiyor İtalyan olmasına rağmen:(:cool:

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar 47500 seviyesindeyse başka araçta bakılabilir..ben bu markaya ve bu modele pek sıcak bakmıyorum..kendi fikrimdir..yollarda da yok zaten...fiyat yüksek bir kere..ama bu fiyata seçenek çok..saygılar..