2010 captiva no signal hatası

pekas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 captiva aracımda direksiyondaki kumandalar çalışmıyor ve seyir halindeyken ekranda titreme ve peşine no signal yazısı çıkıyor ,ekranı kapatıp açtığımda tekrar eski haline geliyor.yadımcı olursanız sevinirim,iyiçalışmalar.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Şimdi hocam öncelikle aracınızdaki multimedya sistemi sonradan takılan bir sistemmidir ? Eğer sonradan takıldıysa ilk takıldığında çalışıyorsa sonradan sorun oluştuysa, direksiyon içersindeki şeritten olabilir. İlk günden bu yana çalışmıyorsa multimedya tuşları desteklemiyordur. No signal genelde kameradan gelir, tam olarak hangi durumlarda yazıyor yazabilirmisiniz.

pekas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi hocam öncelikle aracınızdaki multimedya sistemi sonradan takılan bir sistemmidir ? Eğer sonradan takıldıysa ilk takıldığında çalışıyorsa sonradan sorun oluştuysa, direksiyon içersindeki şeritten olabilir. İlk günden bu yana çalışmıyorsa multimedya tuşları desteklemiyordur. No signal genelde kameradan gelir, tam olarak hangi durumlarda yazıyor yazabilirmisiniz.

pekas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam, aracı ikinci el aldım , orjinal teyp yerine necvox takmışlar aldığım günde direksiyondaki kumandalar çalışmıyordu, sonra arka plakalıktaki kamerada göstermemeye başladı internet de bi siteden alıp kamerayı değiştirdim. uzunyolda ve yağışlı havalarda önce ekranda titreme oluyor sonra no signal yazısı çıkıyor,direksiyon içerisindeki şerit dediğiniz zemberek ise onu da yeni değiştirdim, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim,iyi günler..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Necvox genelde araca ve modele uygun olarak donanımlar çıkartır piyasaya. Multimedya sisteminin söküp arkadan soket bağlantılarına ve kamera bağlantılarına bakmak lazım.