Navigasyon yazılımı bulunamadı hatası ve necvox ile ilgili sorularım!

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. aracımda necvox var. tüm fonksiyonları deneyemesem de navigasyon haricinde sıkıntı yok gibi duruyor. zaten aracı aldığımda üzerinde geldi. dolayısıyla da garanti vs hiçbir şey mevcut değil. navigasyonu çalıştırdığımda "navigasyon yazılımı bulunamadı" hatası veriyor. bir çözümü var mıdır? ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

ayrıca araç çalışır halde olmasa bile, park sensörünün önünden geçtiğinizde ikaz sesi çıkıyor. önce geri viteste bıraktığım için sanmıştım. sonra farkettimki araç 1. viteste olsa bile ve çalışır durumda değilken ilginç bir şekilde park sensörleri çalışıyor :) düzeltme şansım var mıdır?  

necvox kapalıyken klima bilgisi ekranda sürekli görünür durumda. onun da ekranda görünmemesini sağlayabilir miyiz? internette videosunu bulmuştum ama şimdi bulamıyorum. yani sadece klima fonksiyonlarını kullandığımda bilgi versin ve gitsin istiyorum.

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Navigasyon yazılımı bulunamadı hatası ve necvox ile ilgili sorularım!

Merhaba,

Navigasyon ekranına girip ayarlar kısmından navigasyon uygulaması hedef klasörünü SD kartın içindeki navigasyon uygulaması şeklinde değiştirmeniz gerekiyor.

Park sensörü için bir fikrim yok. Geri vites lambasından değil başka bir yerden elektrik almış olabilirler. Ama bu durum bile olsa araç kapandıktan 15 dk sonra ötmemesi gerekiyor. Aküden direk hat almış olabilirler.

Klima ekranını veya başka bir şeyi görmenek için de cihaz açıkken ama menüde sağ aşağı kısımdaki ekranın ışığını kesmek için günel simgesi var ona basabilirsiniz.

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç kapandıktan 15 dakika sonra kesiliyor olabilir çünkü ben bunu denememiştim.

bu arada şimdi farkettimki diğer arkadaşların paylaştığı fotolarda mevcut olan sol taraftaki GPS yuvasındaki kart bende yok. orda yazılımın içinde olduğu bir kart mı olmalı ?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Evet en önemlisi o. Program onun içinde olmalı :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Herhangi bir bilgisayarcıdan ya da AVM deki elektronik cihaz satan mağazalardan temin edebilirsiniz. İçine yükleyeceğiniz programı da daha önce arkadaşlarımız forumda paylaşmıştı indirip kartın içine atıp, kartı yerine takarsanız sorun çözülecektir :)

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kartı alırım sorun değil :) linki ben bir araştırayım şimdi. bulabilirseniz siz de paylaşırsanız sevinirim. yazılım kullandığımız cihazın versiyonuna göre farkediyor mu yoksa hepsinde çalışıyor mu acaba?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Anadolu link' Alıntı:
kartı alırım sorun değil :) linki ben bir araştırayım şimdi. bulabilirseniz siz de paylaşırsanız sevinirim. yazılım kullandığımız cihazın versiyonuna göre farkediyor mu yoksa hepsinde çalışıyor mu acaba?

Navigasyon yazılımı genelde aynı oluyor. Farklı bir şey görmedim. IGO'nunkini upload etmişti Jlozde arkadaşımız. Telefondan girdiğim için linki şu an atamıyorum kendisi görür görmez atar diye düşünüyorum :)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ön sensörler plaka çerçevesi yüzünden ötüyor. Aracı ilk aldığımda Başıma gelmişti.