2010 Astra J Photo

• Konuyu başlatan 41-kamer-18
  • Başlangıç tarihi

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
maaşallah...

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
cok teşekkürler Amin aynen allah kimseye kaza bela vermesin

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayirli olsun arkadasim para senin zevk senin cok para ama dedigim gibi diyer arabalara bakarak hak ediyor o parayi sana bisey sorcam astra h kulandinmi bilmiyorum sence ne gibi farklari var sürüs keyfi motor olarak..... ne hissetirdi sana

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
astra h hic kullanmadım onun icin karşılaştırma yapmam pek doğru olmaz
Ama araç cidden konfor yönünden Çok rahat bir araç gidiyomu gitmiyomu bişey anlamıyor insan :)
Motor yönünden alt devirler biraz yetersiz kalsada Hızını aldın mı Oda iyi gidiyor :)
Bizim burda bi abi superb aldı bizden fazla para verdi arabaya ama inanın bizim araç daha kondorlu geliyor bindiğimde Cİdden parasının hakkını veriyor .

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h hic kullanmadım onun icin karşılaştırma yapmam pek doğru olmaz
Ama araç cidden konfor yönünden Çok rahat bir araç gidiyomu gitmiyomu bişey anlamıyor insan :)
Motor yönünden alt devirler biraz yetersiz kalsada Hızını aldın mı Oda iyi gidiyor :)
Bizim burda bi abi superb aldı bizden fazla para verdi arabaya ama inanın bizim araç daha kondorlu geliyor bindiğimde Cİdden parasının hakkını veriyor .

hayırlısı olsun kardeşim biliyorsun daha öncede yazmıştım ama görmedin galiba benzin olarak nasıl hesap yapabilidnmi biliyorsun bendede aynısı var 1,6/115hp enjoj plus ben edirne otobanında 120-130 km ye sabitledim tabii birazda önceden kullandığım şehir içide var öğle olmasına ramen 270 krş yktı bana biraz fazla gibi geldi sende bilgilerini bildirirsen çok sevinirim tekrar hayırlısı olsun allah kaza bela vermesin:)

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun kardeşim biliyorsun daha öncede yazmıştım ama görmedin galiba benzin olarak nasıl hesap yapabilidnmi biliyorsun bendede aynısı var 1,6/115hp enjoj plus ben edirne otobanında 120-130 km ye sabitledim tabii birazda önceden kullandığım şehir içide var öğle olmasına ramen 270 krş yktı bana biraz fazla gibi geldi sende bilgilerini bildirirsen çok sevinirim tekrar hayırlısı olsun allah kaza bela vermesin:)
Valla Daha benzin hesaplaması yapamadık araç hep şehir icinde kullanılıyor Ama Şehir içinde olmasına Rahmen Astra g kasadan SOnra sanki daha az yakıyormuş gibi geldi bana :S

KLAS34

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Daha benzin hesaplaması yapamadık araç hep şehir icinde kullanılıyor Ama Şehir içinde olmasına Rahmen Astra g kasadan SOnra sanki daha az yakıyormuş gibi geldi bana :S
hayırlı olsun tekrar...
rodaj kurallarına uyalım..
uymayanları uyaralım...
açılsın ,motorlar..
saçılsın , pistonlar sekmanlar...:D

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela göstermesin Hayırlı olsun nazar değmesin 1o numara makina +26 :)